Izvēlne

Svētdien Jēkabpilī viesojas Pērnavas komanda

04.11.2018

Svētdien, 4. novembrī, plkst.16 BK “Jēkabpils/SMScredit.lv” – “Parnu Sadam” (Delfi.lv tiešraide).

Jēkabpils vienība ir vienīgā, kas vēl nav iepazinusi uzvaras prieku. Garās epizodēs izdevies cienījami pacīnīties ar Raplas (69:79), Liepājas (65:81), “TALTECH” (65:76) un “Latvijas Universitātes” komandām (76:89), tomēr izšķirošajiem brīžiem pietrūcis jaudas un pieredzes. Pēdējā krājas spēlējot, jautājums tikai – kad tā summēsies komandas spēkā? Pagaidām vispārliecinošākie ir jaunais uzbrucējs Verners Kohs (vidēji spēlē 20,5 punkti – trešais rezultatīvākais līgā) un pieredzējušais Jurijs Aleksejevs (14,7 + 11 atlēkušās – labākais rezultāts līgā). Lielāka palīdzība tiek gaidīta no tikko iesaistītajiem – Mikus Sokolova un viesspēlētāja Meho Haračiča.

Pērnavas komanda pirms nedēļas veiksmīgi izglābās Valgā, pēdējās četrarpus minūtēs no 60:68 panākot 79:70. Iepriekš veiksmīgi aizvadīta galotne pret “Valmiera Glass VIA” (87:82) un izcīnīta pārliecinoša uzvara Liepājā (93:62), kam sekoja zaudējums “Latvijas Universitātei” (70:75). Līderu trio – amerikāņu saspēles vadītājs Henrijs Veids-Četmens (17,8 + 4 piespēles), Saimons Suts (14,4 + 3,9 piesp.) un Mihkels Kirvess (13,7 + 7,9 atlēkušās bumbas).

Lai faniem būtu spēks un enerģija atbalstīt savu  komandu, pirmie 50 spēles apmeklētāji, kas uzrādīs derīgu ieejas biļeti, saņems īpašus gardumus no uzņēmuma “Rāmkalni”! Par aizraujošu spēles puslaika pārtraukumu gādās “SMScredit.lv” – notiks muzikāls un jautrs līdzjutēju konkurss, kura uzvarētājs dāvanā saņems stilīgu un ērtu mugursomu un šalli.