Basketbola Līga
Izvēlne

“Jēkabpils/SMScredit.lv” galotnē zaudē Pērnavas komandai

04.11.2018

OlyBet Latvijas – Igaunijas līgas spēlē BK “Jēkapils/SMScredit.lv” piedzīvoja septīto zaudējumu cīņā – 78:85 pret “Parnu Sadam”. Nākamās spēles trešdien, 7. novembrī: plkst.18:15 “Valmiera Glass VIA” – “Jēkabpils/SMScredit.lv” (Best4sport un Delfi.lv tiešraide), plkst.18:30 “TALTECH” – “VEF Rīga” (Delfi.ee), plkst.19 “Tartu Ulikool” – “Kalev/Cramo”.

BK “Jēkabpils/SMScredit.lv” (0-7) – “Parnu Sadam” (4-4) 78:85 (19:21, 40:55, 62:65)

Jēkabpilieši labi sāka (13:7 – 5. minūtē) un pēc otrajā ceturtdaļā piedzīvotās krīzes (40:55) spēja ne tikai atgūt iniciatīvu, bet arī panāca neizšķirtu (71:71 – 35. minūtē). Tomēr galotnē pietrūka pacietības un aukstasinības uzbrukumā, kā arī nepiekāpības aizsardzībā.

Mājiniekiem neliels pārsvars trīspunktu metienos (10/24 – 8/21), toties zaudēta cīņa pie groziem (33-41) un sliktā uzbrukts no tuvās un pustālās distances (divpunktnieki 15/38 – 21/42).

“Jēkabpils/SMScredit.lv” komandai Jurijs Aleksejevs guva 25 punktus, izcīnīja 11 bumbas un izdarīja 6 rezultatīvas piespēles. Verneram Koham 21+7 atl. Pērnavas komandai Henrijs Veids-Četmens guva 18 punktus un izdarīja 7 rezultatīvās piespēles, Saimons Suts guva 16 punktus.