lv
et en
Latvijas-Igaunijas
Tiešraide
Basketbola Līga
Izvēlne

Indrek Kajupank: tahame PAF Korvpalli E-spordiliiga kinni panna!

24.04.2020

Indrek Kajupank. Foto: Siim Semiskar.

Juba homme, 25. aprillil alustab verivärske PAF Korvpalli E-spordi liiga, millest võtavad osa kõik seitse Eesti meistriliiga klubi. AVIS UTILITAS Rapla meeskond on mängude eel enesekindel. 

Meeskonnad asuvad võistlema videomängus NBA 2K20 ja seda PlayStationi konsooliga. Võistkondade komplekteerimisel lähtuti põhimõttest, et koosseisu kuuluvad võimalusel suuresti nii praegused kui ka endised korvpallurid, kes vastava klubi ridadesse kuulunud on. Samuti oli klubidel võimalik värvata ka teisi klubiga otseselt seotud isikuid. Märkimist väärib ka see, et kõikidele pakuti võimalust valida üks mängija draftist, mis koosnes professionaalsetest e-sportlastest.

 

Avis Utilitas Rapla meeskonda kuuluvad lõppenud hooajast tuttavad Rait Laane, Indrek Kajupank, Jan Märten Ratas, Marek Ruut, Markus Ruubel ja Viktors Ilijns. Lisaks neile õnnestus meeskonda tuua endised mängijad Martin Limberg ja Janar Soo ning drafti 1. valikuna lisati meeskonna koosseisu ka Frederick Kalmberg!

 

Nagu kõik meeskonnad, on ka Avis Utilitas Raplal juba esimesed ühistreeningud tehtud ja motivatsioon hästi esineda väga kõrge! Meeskonna eesmärke kirjeldab kapten Indrek Kajupank: „Nagu Raplas ikka kombeks, on siht liiga kinni panna! Meeskond on hästi komplekteeritud, piisavalt on nii e-spordiga lähemalt tuttavaid mehi kui ka värsket verd. Kuigi igast mängust võtab osa 5 mängijat, on meie koosseisus 9 liiget. See tähendab, et konkurents on tihe ja platsile pääsevad vaid parimad!“ E-liiga enda loomist peab Indrek Kajupank igati õigeks ja loogiliseks sammuks, sest loodus tühja kohta ei salli ning korvpallisõbrad on hea meelelahutuse igati ära teeninud.

 

„Kindlasti on kogu see üritus huvitav nii pealtvaatajatele kui ka mängijatele endale. Minu jaoks on olukord eriti põnev, sest vastupidiselt saalikorvpallile, kus tihti noortematele näpunäiteid anda saan, tuleb virtuaalses mängus kuuluta nooremaid ja nende juhised kõrva taha panna. Ehk saan sealt isegi nippe, kuidas oma kogemusi tulevikus paremini edasi anda.“

 

PAF Korvpalli E-liiga alustab juba laupäeval, 25. aprillil. Kõiki mänge on võimalik vaadata Delfi ja TV3 Sport Eesti Facebooki vahendusel, laupäevaseid mänge kannab üle ka Inspira telekanal.

 

Avis Utilitas Rapla meeskonna esimene lahing leiab aset laupäeval kell 13.00, kui piigid ristatakse liiga ühe favoriidi Tallinna Kalev/TLÜ võistkonnaga!

 

 

Paldies

Sponsori
   
Sulge

Laadimine, palun oota ...