Basketbola Līga
Izvēlne

Valmierieši uzvar "Ogri"

14.03.2021

Pafbet Latvijas – Igaunijas līgas čempionātā svētdien, 14. martā, “Valmiera Glass VIA” pieveica BK “Ogre” (90:85). Piektdien, 19. martā, spēlēs BK “Ventspils” – BK “Liepāja” (Best4sport TV). Ārkārtējās situācijas apstākļos noteikto ierobežojumu dēļ spēles notiek bez skatītāju klātbūtnes.

Situācija Latvijas grupas tabulā: “VEF Rīga” 19-2, BK “Ventspils” 13-7, BK “Ogre” 13-8, BK “Liepāja” 10-11, “VALMIERA GLASS VIA” 6-16, “Latvijas Universitāte 3-20.

“VALMIERA GLASS VIA” (6-16) – BK “Ogre” (13-8) 90:85 (22:22, 53:41, 72:66)

Komandas, kas Latvijas grupas tabulā ieņem vietas otrajā trijniekā, sezonas gaitā ieskrējušās un, tuvojoties izšķirošajiem notikumiem, kļūst aizvien bīstamākas.

Otrajā ceturtdaļā valmieriešiem izdevās jaudīgs izrāviens (no 35:35 līdz 51:37). Pēc lielā pārtraukuma “Ogre” pakāpeniski samazināja rezultāta starpību un galotnē tika līdz viena metiena attālumam (81:79 – 37. minūtē, 84:83 – 80 sekundes pirms beigām), tomēr mājinieki nosargāja uzvaru.

Valmierieši uzvarēja cīņā pie groziem (39-29) un efektīvi uzbruka no tālienes (14/33 – 6/18).

Uzvarētājiem Kārlis Apsītis guva 17 punktus, Ervīns Jonāts 16+10 atl., Edmunds Elksnis 14+8 piesp., Valters Vēveris 13, Māris Ziediņš 11.

“Ogrei” Andrē Vokers guva 24 punktus, Rinalds Sirsniņš 17+9 piesp., Jānis Pozņaks un Kristaps Dārgais pa 12.