lv
et en
Latvijas-Igaunijas
Live
Basketbola Līga
Izvēlne

Pirita Palliklubi ja Audentese spordiklubi on alustamas koostööd, mille tulemusena saab Tallinna Kalevi meeskonnast Tallinna Kalev/Audentes

01.06.2022

Foto: Catherine Kõrtsmik

Pirita Palliklubi ja Audentese spordiklubi on otsustanud alustada koostööd, tekkiva võistkonna Tallinna Kalev/Audentes eesmärgiks on tuleval hooajal võidelda medalite eest nii PAF Eesti-Läti Korvpalliliigas, Paf Korvpalli Meistriliigas kui ka karikavõistlustel.

Kahe klubi ühinemisel on suur roll noorte kaasamisel ja nende kahe klubi sarnastel eesmärkidel: korvpalli populariseerimine ning noorsportlastele tasemel sportlike väljundite pakkumine. Soov on luua tugev klubipüramiid, mille osaks lisaks esindusmeeskonnale on Audentese spordiklubi, kes kasvatab mängijaid esindusmeeskonnale.

 

Pirita Palliklubi esindaja Aigar Kristovaldi sõnul on hea meel alustada koostööd Audentese spordiklubiga, kellel on aastatepikkune positiivne kuvand spordimaastikul ning kes pidevalt panustab oma noorte arengusse.

 

“Tekkiv korvpallipüramiid võimaldab meil läbi spordi jõuda paljude potentsiaalsete noorteni. Pirita palliklubi rolliks jääb esindusmeeskonna tegevuse eest vastutamine ja korvpalli propageerimine,” sõnas Kristovald.

 

Audentese spordiklubi juhataja Peeter Tishler: „Tallinna Kalevi ja Audentese spordiklubi ühise võistkonna moodustamisega tekib meie noortele suurepärane võimalus end meeste vahel proovile panna ja kogemusi hankida“.

 

Tallinna Kalev/Audentes korvpallimeeskonna managerina alustab tööd Meelis Pastak.

Paldies

Sponsori
   
Sulge

Laadimine, palun oota ...