lv
et en
Latvijas-Igaunijas
Tiešraide
Basketbola Līga
Izvēlne
Datums Laiks Mājinieki Rezultāti Viesi Arēna Broadcasts
S  24.10.2020 14:00
BK Ogre
94:77
BK Liepaja
Ogres 1. vidusskola
S  24.10.2020 17:00
BK Ventspils
113:90
Valmiera Glass/VIA
Olimpiskais centrs "Ventspils"
S  24.10.2020 17:00
AVIS UTILITAS Rapla
92:76
Tallinna Kalev/TLÜ
Rapla, Sadolin Spordihoone
S  24.10.2020 17:00
TALTECH
67:79
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Tallinn, TalTech Spordihoone
S  24.10.2020 19:00
VEF Riga
95:54
Latvijas Universitate
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
T  21.10.2020 19:00
BC Kalev/Cramo
98:88
Tallinna Kalev/TLÜ
Tallinn, Kalevi Spordihall
Sv 18.10.2020 17:00
AVIS UTILITAS Rapla
79:86
Pärnu Sadam
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sv 18.10.2020 17:30
Latvijas Universitate
67:78
BK Ogre
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
S  17.10.2020 15:00
Tallinna Kalev/TLÜ
94:93
Rakvere Tarvas
Sõle Spordikeskus
S  17.10.2020 17:00
VEF Riga
96:93
BK Ventspils
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
S  17.10.2020 19:00
Valmiera Glass/VIA
86:88
BK Liepaja
Vidzemes Olimpiskais Centrs
T  14.10.2020 19:00
Pärnu Sadam
76:62
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Pärnu Spordihall
O  13.10.2020 19:30
AVIS UTILITAS Rapla
50:57
TALTECH
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sv 11.10.2020 16:00
Tallinna Kalev/TLÜ
73:100
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Sõle Spordikeskus
Sv 11.10.2020 17:30
Latvijas Universitate
82:83
BK Liepaja
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sv 11.10.2020 18:00
Rakvere Tarvas
81:89
AVIS UTILITAS Rapla
Rakvere Spordihall
S  10.10.2020 14:00
BK Ogre
76:83
BK Ventspils
Ogres 1. vidusskola
S  10.10.2020 17:00
VEF Riga
105:90
Valmiera Glass/VIA
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
S  10.10.2020 17:00
TALTECH
65:69
Pärnu Sadam
Tallinn, TalTech Spordihoone
T  07.10.2020 19:00
BK Ventspils
91:85
Latvijas Universitate
Olimpiskais centrs "Ventspils"
T  07.10.2020 19:00
Valmiera Glass/VIA
67:86
BK Ogre
Vidzemes Olimpiskais Centrs
T  07.10.2020 19:30
VEF Riga
104:63
BK Liepaja
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
S  03.10.2020 14:00
BK Liepaja
91:92
BK Ventspils
Liepajas Olimpiskais centrs
S  03.10.2020 17:00
BK Ogre
63:81
VEF Riga
Ogres 1. vidusskola
S  03.10.2020 19:00
Latvijas Universitate
70:85
Valmiera Glass/VIA
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs

Paldies

Sponsori
   
Sulge

Laadimine, palun oota ...