lv
et en
Latvijas-Igaunijas
Tiešraide
Basketbola Līga
Izvēlne
Datums Laiks Mājinieki Rezultāti Viesi Arēna Broadcasts
Sv 11.04.2021 14:00
BK Ogre
75:73
AVIS UTILITAS Rapla
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sv 11.04.2021 17:00
VEF Riga
75:86
BC Kalev/Cramo
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
S  10.04.2021 17:00
VEF Riga
90:85
BK Ogre
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
S  10.04.2021 20:00
BC Kalev/Cramo
83:63
AVIS UTILITAS Rapla
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
C  08.04.2021 17:00
BK Ventspils
69:79
AVIS UTILITAS Rapla
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
C  08.04.2021 20:00
BK Ogre
77:68
Pärnu Sadam
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sv 04.04.2021 17:00
TALTECH
85:80
Pärnu Sadam
Tallinn, TalTech Spordihoone
Spectators are not allowed
Sv 04.04.2021 18:00
Tallinna Kalev/TLÜ
78:100
BC Kalev/Cramo
Karulaugu Spordikeskus
Spectators are not allowed
S  03.04.2021 14:00
Latvijas Universitate
73:64
BK Ogre
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Spectators are not allowed
S  03.04.2021 17:00
Tallinna Kalev/TLÜ
74:96
TALTECH
Karulaugu Spordikeskus
Spectators are not allowed
S  03.04.2021 17:00
VALMIERA GLASS VIA
66:96
BK Ventspils
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Spectators are not allowed
Pk 02.04.2021 17:00
Tartu Ülikool Maks & Moorits
68:83
BC Kalev/Cramo
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Spectators are not allowed
Pk 02.04.2021 17:00
VEF Riga
108:57
BK Liepaja
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Spectators are not allowed
C  01.04.2021 18:00
BC Kalev/Cramo
96:63
TALTECH
Tallinn, Kalevi Spordihall
Spectators are not allowed
O  30.03.2021 19:00
BK Ventspils
78:79
BK Liepaja
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Spectators are not allowed
O  30.03.2021 19:30
AVIS UTILITAS Rapla
102:60
TALTECH
Rapla, Sadolin Spordihoone
Spectators are not allowed
Sv 28.03.2021 17:00
BK Ventspils
59:103
VEF Riga
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Spectators are not allowed
S  27.03.2021 17:00
VEF Riga
89:81
BK Ogre
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Spectators are not allowed
Pk 26.03.2021 19:00
Rakvere Tarvas
70:102
BC Kalev/Cramo
Rakvere Spordihall
Spectators are not allowed
Pk 26.03.2021 19:00
BK Liepaja
93:62
VALMIERA GLASS VIA
Liepajas Olimpiskais centrs
Spectators are not allowed
T  24.03.2021 19:00
BC Kalev/Cramo
79:62
AVIS UTILITAS Rapla
Tallinn, Kalevi Spordihall
Spectators are not allowed
T  24.03.2021 19:00
BK Ogre
100:92
BK Ventspils
Ogres 1. vidusskola
Spectators are not allowed
S  20.03.2021 17:00
VEF Riga
97:76
BK Ogre
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Spectators are not allowed
S  20.03.2021 19:00
VALMIERA GLASS VIA
100:93
Latvijas Universitate
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Spectators are not allowed
Pk 19.03.2021 19:00
Rakvere Tarvas
67:81
BC Kalev/Cramo
Rakvere Spordihall
Spectators are not allowed
Pk 19.03.2021 19:00
BK Ventspils
73:71
BK Liepaja
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Spectators are not allowed
T  17.03.2021 18:00
TALTECH
89:83
Tallinna Kalev/TLÜ
Tallinn, TalTech Spordihoone
Spectators are not allowed
T  17.03.2021 19:00
Rakvere Tarvas
69:73
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Rakvere Spordihall
Spectators are not allowed
Sv 14.03.2021 17:00
VALMIERA GLASS VIA
90:85
BK Ogre
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Spectators are not allowed
S  13.03.2021 14:00
Latvijas Universitate
88:76
BK Ventspils
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Spectators are not allowed
S  13.03.2021 17:00
BK Liepaja
74:85
VEF Riga
Liepajas Olimpiskais centrs
Spectators are not allowed
T  10.03.2021 17:00
BK Ventspils
84:65
VALMIERA GLASS VIA
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Spectators are not allowed
T  10.03.2021 18:00
TALTECH
70:84
BC Kalev/Cramo
Tallinn, TalTech Spordihoone
Spectators are not allowed
T  10.03.2021 19:00
BK Ogre
75:98
BK Liepaja
Ogres 1. vidusskola
Spectators are not allowed
O  09.03.2021 19:00
AVIS UTILITAS Rapla
78:94
BC Kalev/Cramo
Rapla, Sadolin Spordihoone
Spectators are not allowed
S  06.03.2021 17:00
BK Liepaja
86:71
Latvijas Universitate
Liepajas Olimpiskais centrs
Spectators are not allowed
S  06.03.2021 19:30
VALMIERA GLASS VIA
77:103
BK Ogre
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Spectators are not allowed
C  04.03.2021 19:00
BC Kalev/Cramo
76:71
Pärnu Sadam
Tallinn, Kalevi Spordihall
Spectators are not allowed
O  02.03.2021 18:00
BK Liepaja
92:96
BK Ventspils
Liepajas Olimpiskais centrs
Spectators are not allowed
S  27.02.2021 17:00
AVIS UTILITAS Rapla
65:73
Rakvere Tarvas
Rapla, Sadolin Spordihoone
Spectators are not allowed
Pk 26.02.2021 17:00
VEF Riga
82:75
BK Ventspils
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Spectators are not allowed
Pk 26.02.2021 20:00
Latvijas Universitate
61:66
VALMIERA GLASS VIA
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Spectators are not allowed
C  25.02.2021 19:00
BC Kalev/Cramo
96:54
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Tallinn, Kalevi Spordihall
Spectators are not allowed
C  25.02.2021 19:00
BK Liepaja
72:91
BK Ogre
Liepajas Olimpiskais centrs
Spectators are not allowed
O  23.02.2021 17:00
VEF Riga
104:69
VALMIERA GLASS VIA
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Spectators are not allowed
S  20.02.2021 17:00
Latvijas Universitate
70:66
BK Ogre
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Spectators are not allowed
Pk 19.02.2021 17:00
BK Liepaja
69:73
VALMIERA GLASS VIA
Liepajas Olimpiskais centrs
Spectators are not allowed
T  17.02.2021 19:30
Latvijas Universitate
63:85
VEF Riga
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Spectators are not allowed
S  13.02.2021 17:00
AVIS UTILITAS Rapla
81:71
Tallinna Kalev/TLÜ
Rapla, Sadolin Spordihoone
Spectators are not allowed
S  13.02.2021 17:00
VALMIERA GLASS VIA
87:81
BK Ventspils
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Spectators are not allowed
Pk 12.02.2021 19:00
Tartu Ülikool Maks & Moorits
94:78
Rakvere Tarvas
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Spectators are not allowed
T  10.02.2021 19:00
Pärnu Sadam
56:96
Rakvere Tarvas
Pärnu Spordihall
Spectators are not allowed
T  10.02.2021 19:00
VEF Riga
84:64
Latvijas Universitate
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Spectators are not allowed
O  09.02.2021 19:00
Tartu Ülikool Maks & Moorits
70:76
AVIS UTILITAS Rapla
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Spectators are not allowed
S  06.02.2021 17:00
Latvijas Universitate
65:69
BK Ventspils
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Spectators are not allowed
Pk 05.02.2021 19:00
Rakvere Tarvas
86:84
Pärnu Sadam
Rakvere Spordihall
Spectators are not allowed
C  04.02.2021 19:00
Tartu Ülikool Maks & Moorits
60:78
BC Kalev/Cramo
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Spectators are not allowed
Sv 31.01.2021 17:00
Tallinna Kalev/TLÜ
81:92
Pärnu Sadam
Sõle Spordikeskus
Spectators are not allowed
S  30.01.2021 17:00
BK Ventspils
87:99
VEF Riga
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Spectators are not allowed
S  30.01.2021 17:00
BK Ogre
92:74
BK Liepaja
Ogres 1. vidusskola
Spectators are not allowed
S  30.01.2021 19:00
VALMIERA GLASS VIA
62:65
Latvijas Universitate
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Spectators are not allowed
T  27.01.2021 19:00
Pärnu Sadam
87:65
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Pärnu Spordihall
Spectators are not allowed
Sv 24.01.2021 17:00
TALTECH
90:85
Rakvere Tarvas
Tallinn, TalTech Spordihoone
Spectators are not allowed
S  23.01.2021 17:00
Tartu Ülikool Maks & Moorits
67:91
Pärnu Sadam
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Spectators are not allowed
S  23.01.2021 17:00
Latvijas Universitate
65:86
BK Liepaja
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Spectators are not allowed
Pk 22.01.2021 17:00
VEF Riga
94:57
VALMIERA GLASS VIA
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Spectators are not allowed
Pk 22.01.2021 19:00
Rakvere Tarvas
58:65
AVIS UTILITAS Rapla
Rakvere Spordihall
Spectators are not allowed
Pk 22.01.2021 19:00
BK Ventspils
65:93
BK Ogre
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Spectators are not allowed
T  20.01.2021 19:00
BC Kalev/Cramo
99:93
Tallinna Kalev/TLÜ
Tallinn, Kalevi Spordihall
Spectators are not allowed
O  19.01.2021 19:00
Tartu Ülikool Maks & Moorits
92:86
TALTECH
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Spectators are not allowed
S  16.01.2021 14:00
BK Ogre
69:60
Latvijas Universitate
Ogres 1. vidusskola
Spectators are not allowed
S  16.01.2021 17:00
AVIS UTILITAS Rapla
88:93
Pärnu Sadam
Rapla, Sadolin Spordihoone
Spectators are not allowed
S  16.01.2021 17:00
VEF Riga
77:83
BK Liepaja
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Spectators are not allowed
T  13.01.2021 18:00
Tallinna Kalev/TLÜ
83:85
AVIS UTILITAS Rapla
Sõle Spordikeskus
Spectators are not allowed
T  13.01.2021 19:00
Pärnu Sadam
92:89
TALTECH
Pärnu Spordihall
Spectators are not allowed
Sv 10.01.2021 17:00
Pärnu Sadam
78:58
AVIS UTILITAS Rapla
Pärnu Spordihall
Spectators are not allowed
S  09.01.2021 17:00
TALTECH
74:66
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Tallinn, TalTech Spordihoone
Spectators are not allowed
S  09.01.2021 17:00
BK Ogre
82:73
VALMIERA GLASS VIA
Ogres 1. vidusskola
Spectators are not allowed
Pk 08.01.2021 19:00
Rakvere Tarvas
96:87
Tallinna Kalev/TLÜ
Rakvere Spordihall
Spectators are not allowed
T  06.01.2021 18:00
Tallinna Kalev/TLÜ
88:80
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Sõle Spordikeskus
Spectators are not allowed
T  06.01.2021 19:00
Latvijas Universitate
60:77
VEF Riga
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Spectators are not allowed
T  30.12.2020 19:30
Tallinna Kalev/TLÜ
60:72
Rakvere Tarvas
Sõle Spordikeskus
Spectators are not allowed
S  19.12.2020 19:00
VALMIERA GLASS VIA
72:89
BK Liepaja
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Spectators are not allowed
Pk 18.12.2020 19:00
BK Ventspils
93:58
Latvijas Universitate
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Spectators are not allowed
C  17.12.2020 19:00
BK Ogre
72:58
VEF Riga
Ogres 1. vidusskola
Spectators are not allowed
T  16.12.2020 18:30
TALTECH
77:74
AVIS UTILITAS Rapla
Tallinn, TalTech Spordihoone
Spectators are not allowed
T  16.12.2020 19:00
Rakvere Tarvas
85:78
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Rakvere Spordihall
Spectators are not allowed
O  15.12.2020 19:00
Pärnu Sadam
82:93
BC Kalev/Cramo
Pärnu Spordihall
Spectators are not allowed
Sv 13.12.2020 17:00
AVIS UTILITAS Rapla
103:69
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Rapla, Sadolin Spordihoone
S  12.12.2020 14:00
BK Ogre
82:88
BK Ventspils
Ogres 1. vidusskola
Spectators are not allowed
S  12.12.2020 17:00
Pärnu Sadam
93:55
Tallinna Kalev/TLÜ
Pärnu Spordihall
S  12.12.2020 17:00
VALMIERA GLASS VIA
81:87
VEF Riga
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Spectators are not allowed
Pk 11.12.2020 19:00
Rakvere Tarvas
70:79
TALTECH
Rakvere Spordihall
Pk 11.12.2020 19:00
BK Liepaja
87:80
Latvijas Universitate
Liepajas Olimpiskais centrs
Spectators are not allowed
T  09.12.2020 19:00
Tartu Ülikool Maks & Moorits
79:73
Tallinna Kalev/TLÜ
Tartu, TÜ sph
Sv 06.12.2020 16:00
AVIS UTILITAS Rapla
86:59
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sv 06.12.2020 17:00
TALTECH
88:67
Tallinna Kalev/TLÜ
Tallinn, TalTech Spordihoone
S  05.12.2020 17:00
BK Liepaja
73:78
BK Ogre
Liepajas Olimpiskais centrs
Spectators are not allowed
S  05.12.2020 17:00
Pärnu Sadam
79:74
BC Kalev/Cramo
Pärnu Spordihall
S  05.12.2020 19:00
VALMIERA GLASS VIA
65:70
BK Ventspils
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Spectators are not allowed
Pk 04.12.2020 17:00
Latvijas Universitate
42:86
VEF Riga
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Spectators are not allowed
T  02.12.2020 19:00
BC Kalev/Cramo
110:46
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Tallinn, Kalevi Spordihall
T  02.12.2020 19:30
Tallinna Kalev/TLÜ
71:74
Pärnu Sadam
Sõle Spordikeskus
T  02.12.2020 19:30
TALTECH
73:71
Rakvere Tarvas
Tallinn, TalTech Spordihoone
O  01.12.2020 19:00
BK Ogre
82:75
VALMIERA GLASS VIA
Ogres 1. vidusskola
Spectators are not allowed
S  21.11.2020 14:00
BK Liepaja
79:72
VALMIERA GLASS VIA
Liepajas Olimpiskais centrs
Spectators are not allowed
S  21.11.2020 14:00
BC Kalev/Cramo
113:59
TALTECH
Tallinn, Saku Suurhall
S  21.11.2020 17:00
BK Ogre
83:58
Latvijas Universitate
Ogres 1. vidusskola
Spectators are not allowed
S  21.11.2020 17:00
Tallinna Kalev/TLÜ
83:89
AVIS UTILITAS Rapla
Sõle Spordikeskus
Pk 20.11.2020 19:00
BK Ventspils
84:97
VEF Riga
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Spectators are not allowed
Pk 20.11.2020 19:00
Rakvere Tarvas
72:76
Pärnu Sadam
Rakvere Spordihall
T  18.11.2020 19:00
Tartu Ülikool Maks & Moorits
72:93
Rakvere Tarvas
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
T  18.11.2020 19:30
TALTECH
67:81
BC Kalev/Cramo
Tallinn, TalTech Spordihoone
Sv 15.11.2020 17:00
Pärnu Sadam
77:69
TALTECH
Pärnu Spordihall
S  14.11.2020 14:00
BK Liepaja
79:62
Latvijas Universitate
Liepajas Olimpiskais centrs
Spectators are not allowed
S  14.11.2020 17:00
BK Ventspils
82:81
BK Ogre
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Spectators are not allowed
S  14.11.2020 17:00
Tartu Ülikool Maks & Moorits
75:67
Tallinna Kalev/TLÜ
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
S  14.11.2020 19:00
VALMIERA GLASS VIA
64:93
VEF Riga
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Spectators are not allowed
Pk 13.11.2020 19:00
Rakvere Tarvas
82:68
TALTECH
Rakvere Spordihall
Pk 13.11.2020 19:00
BC Kalev/Cramo
76:74
AVIS UTILITAS Rapla
Tallinn, Saku Suurhall
T  11.11.2020 19:00
Pärnu Sadam
83:69
AVIS UTILITAS Rapla
Pärnu Spordihall
Sv 08.11.2020 19:00
Tartu Ülikool Maks & Moorits
88:80
Pärnu Sadam
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
S  07.11.2020 17:00
Latvijas Universitate
69:78
BK Ventspils
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
S  07.11.2020 17:00
AVIS UTILITAS Rapla
76:84
Rakvere Tarvas
Rapla, Sadolin Spordihoone
S  07.11.2020 19:00
Tallinna Kalev/TLÜ
74:92
BC Kalev/Cramo
Sõle Spordikeskus
T  04.11.2020 19:00
Tartu Ülikool Maks & Moorits
64:71
TALTECH
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
T  04.11.2020 19:30
BK Liepaja
81:95
VEF Riga
Liepajas Olimpiskais centrs
O  03.11.2020 19:00
Pärnu Sadam
98:92
Tallinna Kalev/TLÜ
Pärnu Spordihall
O  03.11.2020 19:30
AVIS UTILITAS Rapla
82:80
BC Kalev/Cramo
Rapla, Sadolin Spordihoone
S  31.10.2020 14:00
VEF Riga
83:76
BK Ogre
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
S  31.10.2020 16:00
TALTECH
49:63
AVIS UTILITAS Rapla
Tallinn, TalTech Spordihoone
S  31.10.2020 17:00
VALMIERA GLASS VIA
83:73
Latvijas Universitate
Vidzemes Olimpiskais Centrs
S  31.10.2020 17:00
BC Kalev/Cramo
81:60
Pärnu Sadam
Tallinn, Saku Suurhall
Pk 30.10.2020 19:00
BK Ventspils
73:64
BK Liepaja
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Pk 30.10.2020 19:00
Rakvere Tarvas
82:75
Tallinna Kalev/TLÜ
Rakvere Spordihall
T  28.10.2020 19:00
Tartu Ülikool Maks & Moorits
74:76
AVIS UTILITAS Rapla
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
T  28.10.2020 19:00
BC Kalev/Cramo
100:74
Rakvere Tarvas
Tallinn, Saku Suurhall
T  28.10.2020 19:30
Tallinna Kalev/TLÜ
85:65
TALTECH
Sõle Spordikeskus
Sv 25.10.2020 17:00
Pärnu Sadam
81:69
Rakvere Tarvas
Pärnu Spordihall
S  24.10.2020 14:00
BK Ogre
94:77
BK Liepaja
Ogres 1. vidusskola
S  24.10.2020 17:00
BK Ventspils
113:90
VALMIERA GLASS VIA
Olimpiskais centrs "Ventspils"
S  24.10.2020 17:00
AVIS UTILITAS Rapla
92:76
Tallinna Kalev/TLÜ
Rapla, Sadolin Spordihoone
S  24.10.2020 17:00
TALTECH
67:79
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Tallinn, TalTech Spordihoone
S  24.10.2020 19:00
VEF Riga
95:54
Latvijas Universitate
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
T  21.10.2020 19:00
BC Kalev/Cramo
98:88
Tallinna Kalev/TLÜ
Tallinn, Kalevi Spordihall
Sv 18.10.2020 17:00
AVIS UTILITAS Rapla
79:86
Pärnu Sadam
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sv 18.10.2020 17:30
Latvijas Universitate
67:78
BK Ogre
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
S  17.10.2020 15:00
Tallinna Kalev/TLÜ
94:93
Rakvere Tarvas
Sõle Spordikeskus
S  17.10.2020 17:00
VEF Riga
96:93
BK Ventspils
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
S  17.10.2020 19:00
VALMIERA GLASS VIA
86:88
BK Liepaja
Vidzemes Olimpiskais Centrs
T  14.10.2020 19:00
Pärnu Sadam
76:62
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Pärnu Spordihall
O  13.10.2020 19:30
AVIS UTILITAS Rapla
50:57
TALTECH
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sv 11.10.2020 16:00
Tallinna Kalev/TLÜ
73:100
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Sõle Spordikeskus
Sv 11.10.2020 17:30
Latvijas Universitate
82:83
BK Liepaja
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sv 11.10.2020 18:00
Rakvere Tarvas
81:89
AVIS UTILITAS Rapla
Rakvere Spordihall
S  10.10.2020 14:00
BK Ogre
76:83
BK Ventspils
Ogres 1. vidusskola
S  10.10.2020 17:00
VEF Riga
105:90
VALMIERA GLASS VIA
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
S  10.10.2020 17:00
TALTECH
65:69
Pärnu Sadam
Tallinn, TalTech Spordihoone
T  07.10.2020 19:00
BK Ventspils
91:85
Latvijas Universitate
Olimpiskais centrs "Ventspils"
T  07.10.2020 19:00
VALMIERA GLASS VIA
67:86
BK Ogre
Vidzemes Olimpiskais Centrs
T  07.10.2020 19:30
VEF Riga
104:63
BK Liepaja
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
S  03.10.2020 14:00
BK Liepaja
91:92
BK Ventspils
Liepajas Olimpiskais centrs
S  03.10.2020 17:00
BK Ogre
63:81
VEF Riga
Ogres 1. vidusskola
S  03.10.2020 19:00
Latvijas Universitate
70:85
VALMIERA GLASS VIA
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs

Paldies

Sponsori
   
Sulge

Laadimine, palun oota ...