lv
et en
Latvijas-Igaunijas
Tiešraide
Basketbola Līga
Izvēlne
Datums Laiks Mājinieki Rezultāti Viesi Arēna Broadcasts
T  11.03.2020 19:00
Tartu Ülikool
100:66
TALTECH
Tartu, TÜ sph
T  11.03.2020 19:00
Rakvere Tarvas
72:81
Jurmala Betsafe
Rakvere Spordihall
T  11.03.2020 19:30
BK Liepaja
77:107
Latvijas Universitate
Liepajas Olimpiskais centrs
Sv 08.03.2020 17:00
Tallinna Kalev/TLÜ
89:76
Rakvere Tarvas
Sõle Spordikeskus
Sv 08.03.2020 17:30
Latvijas Universitate
66:69
Avis Utilitas Rapla
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sv 08.03.2020 18:00
TALTECH
91:122
VEF Riga
Tallinn, TalTech Spordihoone
S  07.03.2020 19:00
VALMIERA GLASS VIA
74:98
BK Ventspils
Vidzemes Olimpiskais Centrs
S  07.03.2020 19:00
Jurmala Betsafe
90:87
BK Ogre
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
T  04.03.2020 19:00
TALTECH
61:102
BC Kalev/Cramo
Tallinn, TalTech Spordihoone
T  04.03.2020 19:00
Tartu Ülikool
84:66
Rakvere Tarvas
Tartu, TÜ sph
T  04.03.2020 19:00
VALMIERA GLASS VIA
90:98
Tallinna Kalev/TLÜ
Vidzemes Olimpiskais Centrs
T  04.03.2020 19:00
Pärnu Sadam
126:80
BK Liepaja
Pärnu Spordihall
O  03.03.2020 19:00
VEF Riga
82:71
BK Ogre
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
S  29.02.2020 17:00
BK Ventspils
96:74
Avis Utilitas Rapla
Olimpiskais centrs "Ventspils"
S  29.02.2020 17:00
Tallinna Kalev/TLÜ
94:74
Latvijas Universitate
Sõle Spordikeskus
T  26.02.2020 19:00
BC Kalev/Cramo
104:77
Rakvere Tarvas
Tallinn, Kalevi Spordihall
T  26.02.2020 19:00
VALMIERA GLASS VIA
94:59
BK Liepaja
Vidzemes Olimpiskais Centrs
T  26.02.2020 19:00
VEF Riga
107:57
Tartu Ülikool
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sv 16.02.2020 17:30
Latvijas Universitate
72:82
VALMIERA GLASS VIA
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sv 16.02.2020 19:30
TALTECH
80:83
BK Ogre
Tallinn, TalTech Spordihoone
S  15.02.2020 17:00
Jurmala Betsafe
87:88
Tartu Ülikool
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
S  15.02.2020 17:00
Pärnu Sadam
87:64
Avis Utilitas Rapla
Pärnu Spordihall
S  15.02.2020 18:00
VEF Riga
98:80
BK Ventspils
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Pk 14.02.2020 19:00
Rakvere Tarvas
89:80
BK Liepaja
Rakvere Spordihall
T  12.02.2020 19:00
BK Ventspils
124:91
Pärnu Sadam
Olimpiskais centrs "Ventspils"
T  12.02.2020 19:00
BK Ogre
91:61
Tartu Ülikool
Ogres 1. vidusskola
O  11.02.2020 19:00
Avis Utilitas Rapla
66:73
VEF Riga
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sv 09.02.2020 16:00
TALTECH
85:73
Latvijas Universitate
Tallinn, TalTech Spordihoone
S  08.02.2020 17:00
Jurmala Betsafe
62:69
BK Ventspils
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
S  08.02.2020 17:00
Pärnu Sadam
79:76
VEF Riga
Pärnu Spordihall
S  08.02.2020 17:00
Tartu Ülikool
96:80
Tallinna Kalev/TLÜ
Tartu, TÜ sph
S  08.02.2020 17:00
BK Ogre
112:85
Rakvere Tarvas
Ogres 1. vidusskola
C  06.02.2020 19:00
BC Kalev/Cramo
92:68
Avis Utilitas Rapla
Tallinn, Kalevi Spordihall
T  05.02.2020 19:00
Rakvere Tarvas
76:67
Latvijas Universitate
Rakvere Spordihall
T  05.02.2020 19:30
BK Liepaja
85:97
TALTECH
Liepajas Olimpiskais centrs
P  03.02.2020 19:00
Pärnu Sadam
94:75
Rakvere Tarvas
Pärnu Spordihall
Sv 02.02.2020 17:00
Tartu Ülikool
70:99
BK Ventspils
Tartu, TÜ sph
S  01.02.2020 17:00
Tallinna Kalev/TLÜ
84:105
BK Ventspils
Sõle Spordikeskus
S  01.02.2020 18:00
TALTECH
76:73
Jurmala Betsafe
Tallinn, TalTech Spordihoone
Pk 31.01.2020 19:00
Avis Utilitas Rapla
75:89
BK Ogre
Rapla, Sadolin Spordihoone
Pk 31.01.2020 19:30
VEF Riga
102:84
VALMIERA GLASS VIA
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
C  30.01.2020 19:00
Pärnu Sadam
93:89
Tallinna Kalev/TLÜ
Pärnu Spordihall
T  29.01.2020 19:00
BC Kalev/Cramo
87:62
Tartu Ülikool
Tallinn, Kalevi Spordihall
O  28.01.2020 19:00
BC Kalev/Cramo
100:70
BK Liepaja
Tallinn, Kalevi Spordihall
S  25.01.2020 17:00
BK Ventspils
97:76
Latvijas Universitate
Olimpiskais centrs "Ventspils"
S  25.01.2020 17:00
Jurmala Betsafe
62:72
VEF Riga
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
S  25.01.2020 17:00
Avis Utilitas Rapla
90:76
Tartu Ülikool
Rapla, Sadolin Spordihoone
S  25.01.2020 17:00
BK Ogre
86:84
Tallinna Kalev/TLÜ
Ogres 1. vidusskola
Pk 24.01.2020 19:00
Pärnu Sadam
58:107
BC Kalev/Cramo
Pärnu Spordihall
Pk 24.01.2020 19:00
Rakvere Tarvas
95:86
TALTECH
Rakvere Spordihall
T  22.01.2020 19:00
VALMIERA GLASS VIA
74:87
Jurmala Betsafe
Vidzemes Olimpiskais Centrs
T  22.01.2020 19:00
Tallinna Kalev/TLÜ
89:99
BC Kalev/Cramo
Sõle Spordikeskus
Sv 19.01.2020 17:00
Tartu Ülikool
82:73
Pärnu Sadam
Tartu, TÜ sph
Sv 19.01.2020 17:30
Latvijas Universitate
76:88
BK Ogre
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
S  18.01.2020 17:00
BK Ventspils
109:80
BK Liepaja
Olimpiskais centrs "Ventspils"
S  18.01.2020 17:00
TALTECH
90:98
Avis Utilitas Rapla
Tallinn, TalTech Spordihoone
S  18.01.2020 18:00
VEF Riga
76:70
Tallinna Kalev/TLÜ
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
T  15.01.2020 19:00
BC Kalev/Cramo
73:50
Latvijas Universitate
Tallinn, Kalevi Spordihall
T  15.01.2020 19:00
BK Ogre
102:67
VALMIERA GLASS VIA
Ogres 1. vidusskola
O  14.01.2020 19:00
BC Kalev/Cramo
77:95
BK Ventspils
Tallinn, Kalevi Spordihall
Sv 12.01.2020 17:00
Pärnu Sadam
94:82
TALTECH
Pärnu Spordihall
Sv 12.01.2020 19:00
VALMIERA GLASS VIA
74:87
Rakvere Tarvas
Vidzemes Olimpiskais Centrs
S  11.01.2020 17:00
Avis Utilitas Rapla
91:80
Jurmala Betsafe
Rapla, Sadolin Spordihoone
S  11.01.2020 18:00
VEF Riga
69:70
BC Kalev/Cramo
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
S  11.01.2020 19:00
Tartu Ülikool
80:65
Latvijas Universitate
Tartu, TÜ sph
T  08.01.2020 19:00
BK Ogre
77:71
Pärnu Sadam
Ogres 1. vidusskola
T  08.01.2020 19:00
TALTECH
97:116
Tallinna Kalev/TLÜ
Tallinn, TalTech Spordihoone
T  08.01.2020 19:30
BK Liepaja
87:92
Avis Utilitas Rapla
Liepajas Olimpiskais centrs
O  07.01.2020 19:00
BC Kalev/Cramo
96:61
VALMIERA GLASS VIA
Tallinn, Kalevi Spordihall
Sv 29.12.2019 14:00
BK Liepaja
59:98
BC Kalev/Cramo
Liepajas Olimpiskais centrs
Sv 29.12.2019 17:00
BK Ogre
70:88
VEF Riga
Ogres 1. vidusskola
S  28.12.2019 17:00
BK Ventspils
85:86
BC Kalev/Cramo
Olimpiskais centrs "Ventspils"
S  28.12.2019 17:00
Jurmala Betsafe
78:80
Pärnu Sadam
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
S  28.12.2019 17:00
Avis Utilitas Rapla
90:78
Tallinna Kalev/TLÜ
Rapla, Sadolin Spordihoone
S  28.12.2019 19:00
VALMIERA GLASS VIA
104:106
TALTECH
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Pk 27.12.2019 19:00
Rakvere Tarvas
65:100
VEF Riga
Rakvere Spordihall
Sv 22.12.2019 17:30
Latvijas Universitate
64:70
VEF Riga
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
S  21.12.2019 17:00
BK Ogre
97:92
BK Ventspils
Ogres 1. vidusskola
S  21.12.2019 17:00
Jurmala Betsafe
81:80
BK Liepaja
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
Pk 20.12.2019 19:00
Rakvere Tarvas
84:88
Tartu Ülikool
Rakvere Spordihall
T  18.12.2019 19:00
VALMIERA GLASS VIA
80:87
BC Kalev/Cramo
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Sv 15.12.2019 17:00
Tartu Ülikool
76:97
BK Ogre
Tartu, TÜ sph
Sv 15.12.2019 17:30
Latvijas Universitate
83:80
Tallinna Kalev/TLÜ
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
S  14.12.2019 17:00
TALTECH
83:95
BK Ventspils
Tallinn, TalTech Spordihoone
S  14.12.2019 17:00
VEF Riga
91:85
Avis Utilitas Rapla
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
S  14.12.2019 17:00
Jurmala Betsafe
92:100
VALMIERA GLASS VIA
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
Pk 13.12.2019 19:00
Rakvere Tarvas
87:78
BK Ventspils
Rakvere Spordihall
Sv 08.12.2019 14:00
BK Liepaja
93:101
VALMIERA GLASS VIA
Liepajas Olimpiskais centrs
Sv 08.12.2019 17:00
Tartu Ülikool
77:80
Jurmala Betsafe
Tartu, TÜ sph
Sv 08.12.2019 19:00
Tallinna Kalev/TLÜ
102:99
Pärnu Sadam
Sõle Spordikeskus
S  07.12.2019 17:00
Avis Utilitas Rapla
80:54
Latvijas Universitate
Rapla, Sadolin Spordihoone
S  07.12.2019 17:00
VEF Riga
74:69
TALTECH
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Pk 06.12.2019 19:00
Rakvere Tarvas
79:102
BK Ogre
Rakvere Spordihall
T  04.12.2019 19:00
Avis Utilitas Rapla
86:68
Pärnu Sadam
Rapla, Sadolin Spordihoone
T  04.12.2019 19:30
BK Liepaja
93:87
Tartu Ülikool
Liepajas Olimpiskais centrs
T  04.12.2019 19:30
Latvijas Universitate
71:63
TALTECH
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
S  30.11.2019 16:00
Tartu Ülikool
56:83
VEF Riga
Tartu, TÜ sph
S  30.11.2019 17:00
Jurmala Betsafe
70:52
Avis Utilitas Rapla
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
S  30.11.2019 17:00
Tallinna Kalev/TLÜ
98:77
TALTECH
Sõle Spordikeskus
S  30.11.2019 17:00
BK Ogre
102:68
BK Liepaja
Ogres 1. vidusskola
S  30.11.2019 20:00
Latvijas Universitate
78:86
Rakvere Tarvas
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
C  28.11.2019 19:00
BC Kalev/Cramo
108:82
TALTECH
Tallinn, Kalevi Spordihall
T  27.11.2019 19:30
BK Liepaja
76:81
VEF Riga
Liepajas Olimpiskais centrs
Sv 24.11.2019 16:00
TALTECH
81:85
Tartu Ülikool
Tallinn, TalTech Spordihoone
Sv 24.11.2019 17:30
Latvijas Universitate
70:88
Pärnu Sadam
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
S  23.11.2019 17:00
Avis Utilitas Rapla
69:91
BK Ventspils
Rapla, Sadolin Spordihoone
S  23.11.2019 17:00
Jurmala Betsafe
76:75
Rakvere Tarvas
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
S  23.11.2019 17:00
Tallinna Kalev/TLÜ
98:79
VALMIERA GLASS VIA
Sõle Spordikeskus
C  21.11.2019 19:00
VEF Riga
85:74
Pärnu Sadam
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
T  20.11.2019 19:00
BC Kalev/Cramo
92:95
BK Ogre
Tallinn, Kalevi Spordihall
T  20.11.2019 19:00
Tallinna Kalev/TLÜ
74:81
Jurmala Betsafe
Sõle Spordikeskus
Sv 17.11.2019 17:00
Tartu Ülikool
80:70
Avis Utilitas Rapla
Tartu, TÜ sph
Sv 17.11.2019 17:30
Latvijas Universitate
102:92
BK Liepaja
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
S  16.11.2019 17:00
BK Ventspils
72:79
VEF Riga
Olimpiskais centrs "Ventspils"
S  16.11.2019 17:00
BK Ogre
98:79
TALTECH
Ogres 1. vidusskola
S  16.11.2019 19:00
VALMIERA GLASS VIA
76:75
Pärnu Sadam
Vidzemes Olimpiskais Centrs
T  13.11.2019 19:00
BC Kalev/Cramo
111:65
Tallinna Kalev/TLÜ
Tallinn, Kalevi Spordihall
Sv 10.11.2019 16:00
Avis Utilitas Rapla
81:89
Rakvere Tarvas
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sv 10.11.2019 17:00
Tallinna Kalev/TLÜ
72:82
BK Ogre
Sõle Spordikeskus
S  09.11.2019 17:00
BK Ventspils
93:38
Tartu Ülikool
Olimpiskais centrs "Ventspils"
S  09.11.2019 17:00
Pärnu Sadam
68:61
Jurmala Betsafe
Pärnu Spordihall
S  09.11.2019 19:00
VALMIERA GLASS VIA
74:87
VEF Riga
Vidzemes Olimpiskais Centrs
T  06.11.2019 19:00
Rakvere Tarvas
72:95
BC Kalev/Cramo
Rakvere Spordihall
T  06.11.2019 19:00
BK Ogre
94:78
Latvijas Universitate
Ogres 1. vidusskola
T  06.11.2019 19:30
BK Liepaja
90:86
Pärnu Sadam
Liepajas Olimpiskais centrs
Sv 03.11.2019 14:00
BK Liepaja
88:77
Tallinna Kalev/TLÜ
Liepajas Olimpiskais centrs
Sv 03.11.2019 16:00
Tartu Ülikool
65:63
VALMIERA GLASS VIA
Tartu, TÜ sph
Sv 03.11.2019 17:30
Latvijas Universitate
49:85
BC Kalev/Cramo
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Sv 03.11.2019 18:00
TALTECH
79:78
Rakvere Tarvas
Tallinn, TalTech Spordihoone
S  02.11.2019 17:00
Avis Utilitas Rapla
60:92
BC Kalev/Cramo
Rapla, Sadolin Spordihoone
S  02.11.2019 17:00
BK Ventspils
79:55
Jurmala Betsafe
Olimpiskais centrs "Ventspils"
T  30.10.2019 19:00
BC Kalev/Cramo
109:60
Pärnu Sadam
Tallinn, Kalevi Spordihall
T  30.10.2019 19:00
VALMIERA GLASS VIA
86:72
Latvijas Universitate
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Sv 27.10.2019 18:00
TALTECH
85:78
BK Liepaja
Tallinn, TalTech Spordihoone
S  26.10.2019 17:00
VEF Riga
99:71
Jurmala Betsafe
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
S  26.10.2019 17:00
Tallinna Kalev/TLÜ
73:68
Tartu Ülikool
Sõle Spordikeskus
S  26.10.2019 17:00
Pärnu Sadam
75:81
BK Ogre
Pärnu Spordihall
S  26.10.2019 20:00
Latvijas Universitate
61:98
BK Ventspils
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Pk 25.10.2019 19:00
Rakvere Tarvas
95:89
VALMIERA GLASS VIA
Rakvere Spordihall
Sv 20.10.2019 18:00
Pärnu Sadam
85:77
Tartu Ülikool
Pärnu Spordihall
S  19.10.2019 14:00
BK Liepaja
91:109
BK Ogre
Liepajas Olimpiskais centrs
S  19.10.2019 17:00
Avis Utilitas Rapla
86:69
TALTECH
Rapla, Sadolin Spordihoone
S  19.10.2019 17:00
VEF Riga
80:69
Rakvere Tarvas
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
S  19.10.2019 17:00
BK Ventspils
97:61
Tallinna Kalev/TLÜ
Olimpiskais centrs "Ventspils"
S  19.10.2019 17:00
Jurmala Betsafe
91:53
Latvijas Universitate
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
T  16.10.2019 18:45
TALTECH
94:83
Pärnu Sadam
Tallinn, TalTech Spordihoone
T  16.10.2019 19:00
VALMIERA GLASS VIA
68:114
BK Ogre
Vidzemes Olimpiskais Centrs
T  16.10.2019 20:30
Tartu Ülikool
71:94
BC Kalev/Cramo
Tartu, TÜ sph
Sv 13.10.2019 17:30
Latvijas Universitate
65:59
Tartu Ülikool
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
S  12.10.2019 17:00
BK Ventspils
107:72
VALMIERA GLASS VIA
Olimpiskais centrs "Ventspils"
S  12.10.2019 17:00
Jurmala Betsafe
93:57
TALTECH
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
S  12.10.2019 17:00
BK Ogre
81:73
Avis Utilitas Rapla
Ogres 1. vidusskola
Pk 11.10.2019 19:00
Rakvere Tarvas
80:76
Tallinna Kalev/TLÜ
Rakvere Spordihall
T  09.10.2019 19:00
Pärnu Sadam
76:110
BK Ventspils
Pärnu Spordihall
T  09.10.2019 19:00
VEF Riga
76:70
BK Liepaja
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
T  09.10.2019 19:00
TALTECH
100:103
VALMIERA GLASS VIA
Tallinn, TalTech Spordihoone
Sv 06.10.2019 16:00
Avis Utilitas Rapla
80:66
BK Liepaja
Rapla, Sadolin Spordihoone
S  05.10.2019 17:00
Tallinna Kalev/TLÜ
96:99
VEF Riga
Sõle Spordikeskus
S  05.10.2019 17:00
Jurmala Betsafe
68:56
BC Kalev/Cramo
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
S  05.10.2019 17:00
BK Ventspils
89:93
BK Ogre
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Pk 04.10.2019 19:00
Rakvere Tarvas
61:74
Pärnu Sadam
Rakvere Spordihall
T  02.10.2019 19:00
VALMIERA GLASS VIA
68:73
Avis Utilitas Rapla
Vidzemes Olimpiskais Centrs
T  02.10.2019 19:30
VEF Riga
88:58
Latvijas Universitate
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
T  02.10.2019 19:30
BK Liepaja
46:97
BK Ventspils
Liepajas Olimpiskais centrs
Sv 29.09.2019 14:00
BK Liepaja
65:81
Rakvere Tarvas
Liepajas Olimpiskais centrs
Sv 29.09.2019 17:00
Pärnu Sadam
89:64
VALMIERA GLASS VIA
Pärnu Spordihall
Pk 27.09.2019 18:10
Tallinna Kalev/TLÜ
76:84
Avis Utilitas Rapla
Tallinn, Kalevi Spordihall
Pk 27.09.2019 19:00
BK Ogre
85:83
Jurmala Betsafe
Ogres 1. vidusskola

Paldies

Sponsori
   
Sulge

Laadimine, palun oota ...