lv
et en
Latvijas-Igaunijas
Live
Basketbola Līga
Izvēlne
Datums Laiks Mājinieki Rezultāti Viesi Arēna Broadcasts
Sv 10.04.2022 14:00
BK Ogre
77:84
Pärnu Sadam
Arena Riga
Sv 10.04.2022 17:00
VEF Riga
95:64
KK Viimsi/Sportland
Arena Riga
S  09.04.2022 16:00
VEF Riga
116:55
BK Ogre
Arena Riga
S  09.04.2022 19:00
KK Viimsi/Sportland
83:81
Pärnu Sadam
Arena Riga
Sv 03.04.2022 17:00
KK Viimsi/Sportland
79:77
BK Ventspils
Forus Spordikeskus Viimsi
S  02.04.2022 17:00
Pärnu Sadam
76:57
BC Kalev/Cramo
Pärnu Spordihall
S  02.04.2022 17:00
BK Ogre
85:69
TalTech/OPTIBET
Ogres 1. vidusskola
Pk 01.04.2022 18:00
Tartu Ülikool Maks & Moorits
85:88
VEF Riga
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
C  31.03.2022 19:00
BK Ventspils
63:70
KK Viimsi/Sportland
Olimpiskais centrs "Ventspils"
T  30.03.2022 19:00
TalTech/OPTIBET
77:89
BK Ogre
Tallinn, TalTech Spordihoone
O  29.03.2022 19:00
BC Kalev/Cramo
60:67
Pärnu Sadam
Tallinn, Kalevi Spordihall
O  29.03.2022 19:30
VEF Riga
91:57
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Rimi Olimpiskais centrs
S  26.03.2022 17:00
BK Ogre
95:75
Rakvere Tarvas
Ogres 1. vidusskola
S  26.03.2022 18:00
Tallinna Kalev
64:78
AVIS UTILITAS RAPLA
Nord Cramo Spordihoone
S  26.03.2022 19:00
VALMIERA GLASS VIA
81:84
Pärnu Sadam
Valmieras Olimpiskais Centrs
Pk 25.03.2022 18:00
TalTech/OPTIBET
102:90
BK Ventspils
Tallinn, TalTech Spordihoone
C  24.03.2022 19:00
Tartu Ülikool Maks & Moorits
83:63
BK Ventspils
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
T  23.03.2022 19:00
BK Ogre
90:76
BK Liepaja
Ogres 1. vidusskola
T  23.03.2022 19:00
Rakvere Tarvas
91:79
Latvijas Universitate
Rakvere Spordihall
O  22.03.2022 19:00
AVIS UTILITAS RAPLA
61:85
BC Kalev/Cramo
Rapla, Sadolin Spordihoone
O  22.03.2022 19:00
Tartu Ülikool Maks & Moorits
75:61
VALMIERA GLASS VIA
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Sv 20.03.2022 17:00
KK Viimsi/Sportland
82:83
Pärnu Sadam
Forus Spordikeskus Viimsi
S  19.03.2022 14:00
VEF Riga
86:93
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Rimi Olimpiskais centrs
S  19.03.2022 17:00
BK Ogre
76:64
BC Kalev/Cramo
Ogres 1. vidusskola
S  19.03.2022 17:00
BK Liepaja
79:80
Tallinna Kalev
Liepajas Olimpiskais centrs
S  19.03.2022 18:00
AVIS UTILITAS RAPLA
84:74
Latvijas Universitate
Rapla, Sadolin Spordihoone
Pk 18.03.2022 19:00
BK Ventspils
93:54
Tallinna Kalev
Olimpiskais centrs "Ventspils"
T  16.03.2022 17:30
Latvijas Universitate
79:99
Pärnu Sadam
Rimi Olimpiskais centrs
T  16.03.2022 19:00
AVIS UTILITAS RAPLA
52:99
VEF Riga
Rapla, Sadolin Spordihoone
T  16.03.2022 19:00
BK Ogre
81:87
VALMIERA GLASS VIA
Ogres 1. vidusskola
O  15.03.2022 19:00
BK Ventspils
94:71
BK Liepaja
Olimpiskais centrs "Ventspils"
S  12.03.2022 17:00
VALMIERA GLASS VIA
76:70
Latvijas Universitate
Valmieras Olimpiskais Centrs
S  12.03.2022 18:00
BK Ogre
100:77
KK Viimsi/Sportland
Ogres 1. vidusskola
S  12.03.2022 19:00
BK Liepaja
61:63
AVIS UTILITAS RAPLA
Liepajas Olimpiskais centrs
Pk 11.03.2022 19:00
Rakvere Tarvas
61:95
Pärnu Sadam
Rakvere Spordihall
Pk 11.03.2022 19:00
BK Ventspils
91:81
AVIS UTILITAS RAPLA
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Pk 11.03.2022 19:30
VEF Riga
94:60
KK Viimsi/Sportland
Rimi Olimpiskais centrs
T  09.03.2022 19:00
BK Ogre
93:79
Latvijas Universitate
Ogres 1. vidusskola
T  09.03.2022 19:00
BC Kalev/Cramo
97:66
VALMIERA GLASS VIA
Saku valla spordikeskus
T  09.03.2022 19:00
Tartu Ülikool Maks & Moorits
78:71
BK Liepaja
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
O  08.03.2022 19:30
Tallinna Kalev
57:84
Pärnu Sadam
Sõle Spordikeskus
Sv 06.03.2022 16:00
VALMIERA GLASS VIA
80:75
Rakvere Tarvas
Valmieras Olimpiskais Centrs
Sv 06.03.2022 17:00
Latvijas Universitate
92:64
Tallinna Kalev
Rimi Olimpiskais centrs
Sv 06.03.2022 17:00
KK Viimsi/Sportland
91:84
AVIS UTILITAS RAPLA
Forus Spordikeskus Viimsi
Sv 06.03.2022 17:00
BC Kalev/Cramo
94:69
BK Ogre
Tallinn, Kalevi Spordihall
S  05.03.2022 17:00
BK Liepaja
84:70
Pärnu Sadam
Liepajas Olimpiskais centrs
S  05.03.2022 17:00
Tartu Ülikool Maks & Moorits
68:81
TalTech/OPTIBET
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
C  03.03.2022 19:00
BC Kalev/Cramo
81:55
BK Ventspils
Tallinn, Kalevi Spordihall
T  02.03.2022 19:00
VEF Riga
79:59
Latvijas Universitate
Rimi Olimpiskais centrs
T  02.03.2022 19:00
Rakvere Tarvas
67:99
BK Ventspils
Rakvere Spordihall
Sv 27.02.2022 16:00
Tallinna Kalev
53:84
TalTech/OPTIBET
Nord Cramo Spordihoone
C  24.02.2022 19:00
BK Ventspils
83:80
VALMIERA GLASS VIA
Olimpiskais centrs "Ventspils"
O  22.02.2022 19:00
TalTech/OPTIBET
94:62
Latvijas Universitate
Tallinn, TalTech Spordihoone
S  19.02.2022 17:00
Latvijas Universitate
58:68
BC Kalev/Cramo
Rimi Olimpiskais centrs
S  19.02.2022 17:00
TalTech/OPTIBET
87:81
BK Liepaja
Tallinn, TalTech Spordihoone
S  19.02.2022 17:00
AVIS UTILITAS RAPLA
86:88
BK Ogre
Märjamaa spordihoone
S  19.02.2022 17:00
BK Ventspils
87:81
VEF Riga
Olimpiskais centrs "Ventspils"
S  19.02.2022 18:00
Tallinna Kalev
75:97
KK Viimsi/Sportland
Nord Cramo Spordihoone
Pk 18.02.2022 19:00
Tartu Ülikool Maks & Moorits
70:67
Rakvere Tarvas
Valga Spordihoone
T  16.02.2022 18:30
BK Liepaja
73:98
BK Ventspils
Liepajas Olimpiskais centrs
T  16.02.2022 19:00
VALMIERA GLASS VIA
71:94
TalTech/OPTIBET
Valmieras Olimpiskais Centrs
T  16.02.2022 19:00
BC Kalev/Cramo
76:93
VEF Riga
Tallinn, Kalevi Spordihall
T  16.02.2022 19:00
BK Ogre
74:71
Pärnu Sadam
Ogres 1. vidusskola
Sv 13.02.2022 17:00
KK Viimsi/Sportland
73:70
VALMIERA GLASS VIA
Forus Spordikeskus Viimsi
Sv 13.02.2022 17:00
BK Ventspils
69:62
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Sv 13.02.2022 17:00
Latvijas Universitate
61:92
AVIS UTILITAS RAPLA
Rimi Olimpiskais centrs
S  12.02.2022 17:00
TalTech/OPTIBET
88:102
VEF Riga
Tallinn, TalTech Spordihoone
S  12.02.2022 17:00
Tallinna Kalev
52:97
BK Ogre
Nord Cramo Spordihoone
S  12.02.2022 19:00
BK Liepaja
83:86
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Liepajas Olimpiskais centrs
Pk 11.02.2022 19:00
Rakvere Tarvas
58:110
VEF Riga
Rakvere Spordihall
C  10.02.2022 18:00
BK Ventspils
75:68
BC Kalev/Cramo
Tallinn, Kalevi Spordihall
T  09.02.2022 19:00
VALMIERA GLASS VIA
91:87
AVIS UTILITAS RAPLA
Valmieras Olimpiskais Centrs
T  09.02.2022 19:00
Rakvere Tarvas
69:89
KK Viimsi/Sportland
Rakvere Spordihall
T  09.02.2022 19:00
Pärnu Sadam
94:79
BK Ventspils
Pärnu Spordihall
T  09.02.2022 19:00
Tartu Ülikool Maks & Moorits
67:53
Latvijas Universitate
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
S  05.02.2022 14:00
VEF Riga
102:71
BK Liepaja
Rimi Olimpiskais centrs
S  05.02.2022 17:00
BK Ventspils
68:59
Latvijas Universitate
Olimpiskais centrs "Ventspils"
S  05.02.2022 17:00
KK Viimsi/Sportland
67:74
BK Ogre
Forus Spordikeskus Viimsi
Pk 04.02.2022 19:00
Pärnu Sadam
78:79
BC Kalev/Cramo
Pärnu Spordihall
Pk 04.02.2022 19:00
Tartu Ülikool Maks & Moorits
77:62
Tallinna Kalev
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
C  03.02.2022 19:30
VEF Riga
94:52
Rakvere Tarvas
Rimi Olimpiskais centrs
T  02.02.2022 19:00
BC Kalev/Cramo
87:62
BK Liepaja
Tallinn, Kalevi Spordihall
T  02.02.2022 19:00
Pärnu Sadam
80:56
Latvijas Universitate
Pärnu Spordihall
O  01.02.2022 19:00
Rakvere Tarvas
79:86
BK Liepaja
Rakvere Spordihall
O  01.02.2022 19:00
AVIS UTILITAS RAPLA
78:83
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sv 30.01.2022 14:00
BK Ogre
59:83
VEF Riga
Ogres 1. vidusskola
Sv 30.01.2022 17:00
KK Viimsi/Sportland
85:74
Latvijas Universitate
Forus Spordikeskus Viimsi
S  29.01.2022 17:00
AVIS UTILITAS RAPLA
107:79
Pärnu Sadam
Rapla, Sadolin Spordihoone
S  29.01.2022 18:00
Tallinna Kalev
80:81
Rakvere Tarvas
Nord Cramo Spordihoone
C  27.01.2022 19:00
BC Kalev/Cramo
80:67
KK Viimsi/Sportland
Tallinn, Kalevi Spordihall
T  26.01.2022 19:00
VALMIERA GLASS VIA
86:71
BK Liepaja
Valmieras Olimpiskais Centrs
T  26.01.2022 19:00
BK Ogre
69:78
BK Ventspils
Ogres 1. vidusskola
T  26.01.2022 19:00
TalTech/OPTIBET
92:76
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Tallinn, TalTech Spordihoone
O  25.01.2022 19:00
Pärnu Sadam
98:72
Tallinna Kalev
Pärnu Spordihall
S  22.01.2022 17:00
BK Liepaja
66:74
KK Viimsi/Sportland
Liepajas Olimpiskais centrs
S  22.01.2022 17:00
Pärnu Sadam
76:66
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Pärnu Spordihall
S  22.01.2022 17:00
BK Ogre
77:65
TalTech/OPTIBET
Ogres 1. vidusskola
S  22.01.2022 19:00
VALMIERA GLASS VIA
93:54
Tallinna Kalev
Valmieras Olimpiskais Centrs
Pk 21.01.2022 19:00
Rakvere Tarvas
88:91
AVIS UTILITAS RAPLA
Rakvere Spordihall
C  20.01.2022 19:00
BK Ventspils
100:70
KK Viimsi/Sportland
Olimpiskais centrs "Ventspils"
T  19.01.2022 19:00
BC Kalev/Cramo
113:55
Tallinna Kalev
Tallinn, Kalevi Spordihall
S  15.01.2022 17:00
BK Liepaja
59:78
BC Kalev/Cramo
Liepajas Olimpiskais centrs
S  15.01.2022 17:00
TalTech/OPTIBET
91:73
Pärnu Sadam
Tallinn, TalTech Spordihoone
O  11.01.2022 19:00
BC Kalev/Cramo
66:79
Pärnu Sadam
Tallinn, Kalevi Spordihall
Sv 09.01.2022 17:00
KK Viimsi/Sportland
71:76
TalTech/OPTIBET
Forus Spordikeskus Viimsi
Sv 09.01.2022 17:00
BC Kalev/Cramo
92:66
AVIS UTILITAS RAPLA
Tallinn, Kalevi Spordihall
Pk 07.01.2022 19:30
Latvijas Universitate
72:94
VEF Riga
Rimi Olimpiskais centrs
O  04.01.2022 18:00
BC Kalev/Cramo
93:63
TalTech/OPTIBET
Tallinn, TalTech Spordihoone
C  30.12.2021 19:00
AVIS UTILITAS RAPLA
95:78
TalTech/OPTIBET
Rapla, Sadolin Spordihoone
C  30.12.2021 19:00
VEF Riga
73:55
VALMIERA GLASS VIA
Rimi Olimpiskais centrs
T  29.12.2021 19:00
Tartu Ülikool Maks & Moorits
64:92
BC Kalev/Cramo
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
O  28.12.2021 19:00
KK Viimsi/Sportland
49:97
BC Kalev/Cramo
Forus Spordikeskus Viimsi
T  22.12.2021 17:00
Latvijas Universitate
89:68
BK Liepaja
Rimi Olimpiskais centrs
T  22.12.2021 18:00
TalTech/OPTIBET
106:60
Rakvere Tarvas
Tallinn, TalTech Spordihoone
T  22.12.2021 18:30
AVIS UTILITAS RAPLA
95:97
KK Viimsi/Sportland
Rapla, Sadolin Spordihoone
T  22.12.2021 19:00
Pärnu Sadam
83:78
BK Ogre
Pärnu Spordihall
T  22.12.2021 19:00
VALMIERA GLASS VIA
65:93
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Valmieras Olimpiskais Centrs
T  22.12.2021 19:30
Tallinna Kalev
64:103
BK Ventspils
Sõle Spordikeskus
S  18.12.2021 14:30
Latvijas Universitate
68:60
VALMIERA GLASS VIA
Rimi Olimpiskais centrs
S  18.12.2021 17:00
BK Liepaja
94:83
BK Ogre
Liepajas Olimpiskais centrs
S  18.12.2021 18:10
VEF Riga
93:57
BK Ventspils
Rimi Olimpiskais centrs
T  15.12.2021 18:30
Tallinna Kalev
73:81
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Nord Cramo Spordihoone
T  15.12.2021 19:00
VALMIERA GLASS VIA
59:92
BC Kalev/Cramo
Valmieras Olimpiskais Centrs
T  15.12.2021 19:00
Pärnu Sadam
105:74
Rakvere Tarvas
Pärnu Spordihall
Sv 12.12.2021 17:00
Latvijas Universitate
79:89
TalTech/OPTIBET
Rimi Olimpiskais centrs
Sv 12.12.2021 17:00
KK Viimsi/Sportland
88:75
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Forus Spordikeskus Viimsi
S  11.12.2021 17:00
AVIS UTILITAS RAPLA
105:69
BK Liepaja
Rapla, Sadolin Spordihoone
S  11.12.2021 17:00
BK Ventspils
81:72
Pärnu Sadam
Olimpiskais centrs "Ventspils"
S  11.12.2021 17:00
BK Ogre
106:80
Tallinna Kalev
Ogres 1. vidusskola
Pk 10.12.2021 19:00
Rakvere Tarvas
86:81
VALMIERA GLASS VIA
Rakvere Spordihall
Pk 10.12.2021 19:30
VEF Riga
83:75
TalTech/OPTIBET
Rimi Olimpiskais centrs
T  08.12.2021 19:00
Tartu Ülikool Maks & Moorits
94:98
AVIS UTILITAS RAPLA
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
S  04.12.2021 15:00
Pärnu Sadam
78:83
AVIS UTILITAS RAPLA
Pärnu Spordihall
S  04.12.2021 17:00
Tartu Ülikool Maks & Moorits
64:95
VEF Riga
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
S  04.12.2021 17:00
VALMIERA GLASS VIA
79:75
BK Ogre
Valmieras Olimpiskais Centrs
S  04.12.2021 17:00
TalTech/OPTIBET
70:88
KK Viimsi/Sportland
Tallinn, TalTech Spordihoone
Pk 03.12.2021 19:00
Rakvere Tarvas
91:83
Tallinna Kalev
Rakvere Spordihall
T  01.12.2021 19:00
BC Kalev/Cramo
94:65
Rakvere Tarvas
Tallinn, Kalevi Spordihall
Sv 21.11.2021 17:00
Tallinna Kalev
74:97
BK Liepaja
Sõle Spordikeskus
Sv 21.11.2021 17:00
Latvijas Universitate
57:67
KK Viimsi/Sportland
Rimi Olimpiskais centrs
S  20.11.2021 15:00
Pärnu Sadam
77:80
VEF Riga
Pärnu Spordihall
S  20.11.2021 17:00
TalTech/OPTIBET
53:71
BC Kalev/Cramo
Tallinn, TalTech Spordihoone
S  20.11.2021 17:10
VALMIERA GLASS VIA
76:81
KK Viimsi/Sportland
Valmieras Olimpiskais Centrs
S  20.11.2021 18:00
AVIS UTILITAS RAPLA
82:94
BK Ventspils
Rapla, Sadolin Spordihoone
Pk 19.11.2021 19:00
Rakvere Tarvas
57:72
BK Ogre
Rakvere Spordihall
T  17.11.2021 19:00
Tartu Ülikool Maks & Moorits
82:77
Pärnu Sadam
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
T  17.11.2021 19:30
Tallinna Kalev
62:90
BC Kalev/Cramo
Sõle Spordikeskus
Sv 14.11.2021 16:00
Pärnu Sadam
60:61
TalTech/OPTIBET
Pärnu Spordihall
S  13.11.2021 15:00
BK Ogre
85:66
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Ogres 1. vidusskola
Spectators are not allowed
S  13.11.2021 17:00
KK Viimsi/Sportland
84:73
Rakvere Tarvas
Forus Spordikeskus Viimsi
S  13.11.2021 18:00
Tallinna Kalev
74:67
Latvijas Universitate
Nord Cramo Spordihoone
T  10.11.2021 17:00
VEF Riga
97:51
Tallinna Kalev
Rimi Olimpiskais centrs
Spectators are not allowed
Sv 07.11.2021 17:00
TalTech/OPTIBET
82:73
AVIS UTILITAS RAPLA
Tallinn, TalTech Spordihoone
Sv 07.11.2021 17:00
KK Viimsi/Sportland
81:69
BK Liepaja
Forus Spordikeskus Viimsi
S  06.11.2021 17:00
VEF Riga
96:84
BK Ogre
Rimi Olimpiskais centrs
Spectators are not allowed
S  06.11.2021 17:00
Pärnu Sadam
94:71
VALMIERA GLASS VIA
Pärnu Spordihall
Pk 05.11.2021 14:00
Latvijas Universitate
71:94
BK Ventspils
LCC International University
Pk 05.11.2021 19:00
Rakvere Tarvas
91:89
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Rakvere Spordihall
Sv 31.10.2021 17:00
Pärnu Sadam
74:82
KK Viimsi/Sportland
Pärnu Spordihall
Sv 31.10.2021 19:00
Rakvere Tarvas
62:92
TalTech/OPTIBET
Rakvere Spordihall
S  30.10.2021 13:00
BK Liepaja
77:83
VEF Riga
Liepajas Olimpiskais centrs
Spectators are not allowed
S  30.10.2021 15:00
Latvijas Universitate
63:82
BK Ogre
Valga Spordihoone
S  30.10.2021 17:00
VALMIERA GLASS VIA
70:80
BK Ventspils
Valmieras Olimpiskais Centrs
Spectators are not allowed
S  30.10.2021 17:00
AVIS UTILITAS RAPLA
87:96
Tallinna Kalev
Rapla, Sadolin Spordihoone
Pk 29.10.2021 19:00
BC Kalev/Cramo
86:36
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Nord Cramo Spordihoone
Sv 24.10.2021 17:00
KK Viimsi/Sportland
64:87
VEF Riga
Forus Spordikeskus Viimsi
Sv 24.10.2021 17:00
BK Liepaja
80:81
TalTech/OPTIBET
Liepajas Olimpiskais centrs
Spectators are not allowed
S  23.10.2021 16:00
Tartu Ülikool Maks & Moorits
75:81
BK Ogre
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
S  23.10.2021 17:00
Tallinna Kalev
66:93
VEF Riga
Nord Cramo Spordihoone
S  23.10.2021 18:00
AVIS UTILITAS RAPLA
93:77
VALMIERA GLASS VIA
Rapla, Sadolin Spordihoone
Pk 22.10.2021 17:00
BK Ventspils
86:71
TalTech/OPTIBET
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Spectators are not allowed
Pk 22.10.2021 19:00
Rakvere Tarvas
65:93
BC Kalev/Cramo
Rakvere Spordihall
T  20.10.2021 19:00
BC Kalev/Cramo
69:67
Latvijas Universitate
Tallinn, Kalevi Spordihall
Sv 17.10.2021 17:00
AVIS UTILITAS RAPLA
90:85
Rakvere Tarvas
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sv 17.10.2021 18:00
TalTech/OPTIBET
92:67
Tallinna Kalev
Tallinn, TalTech Spordihoone
S  16.10.2021 15:00
VEF Riga
92:95
Pärnu Sadam
Rimi Olimpiskais centrs
S  16.10.2021 17:00
BK Liepaja
80:82
VALMIERA GLASS VIA
Liepajas Olimpiskais centrs
S  16.10.2021 17:00
Tartu Ülikool Maks & Moorits
65:82
KK Viimsi/Sportland
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Pk 15.10.2021 19:00
BK Ventspils
77:57
BK Ogre
Olimpiskais centrs "Ventspils"
T  13.10.2021 18:30
BK Liepaja
72:77
Latvijas Universitate
Liepajas Olimpiskais centrs
T  13.10.2021 19:00
VALMIERA GLASS VIA
63:75
VEF Riga
Valmieras Olimpiskais Centrs
Sv 10.10.2021 17:00
KK Viimsi/Sportland
67:80
BK Ventspils
Forus Spordikeskus Viimsi
S  09.10.2021 17:00
TalTech/OPTIBET
103:73
BK Ogre
Tallinn, TalTech Spordihoone
S  09.10.2021 17:00
Latvijas Universitate
64:61
Rakvere Tarvas
Rimi Olimpiskais centrs
Pk 08.10.2021 19:30
VEF Riga
96:69
AVIS UTILITAS RAPLA
Rimi Olimpiskais centrs
T  06.10.2021 19:00
Pärnu Sadam
79:68
BK Liepaja
Pärnu Spordihall
T  06.10.2021 19:30
Tallinna Kalev
89:69
VALMIERA GLASS VIA
Sõle Spordikeskus
Sv 03.10.2021 17:00
KK Viimsi/Sportland
87:62
Tallinna Kalev
Forus Spordikeskus Viimsi
S  02.10.2021 17:00
BK Ogre
107:84
AVIS UTILITAS RAPLA
Ogres 1. vidusskola
S  02.10.2021 17:00
BK Liepaja
105:100
Rakvere Tarvas
Liepajas Olimpiskais centrs
S  02.10.2021 17:00
TalTech/OPTIBET
78:76
VALMIERA GLASS VIA
Tallinn, TalTech Spordihoone
S  02.10.2021 17:00
Latvijas Universitate
80:77
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Rimi Olimpiskais centrs
Pk 01.10.2021 19:00
BK Ventspils
89:67
Rakvere Tarvas
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Pk 01.10.2021 19:40
VEF Riga
86:84
BC Kalev/Cramo
Rimi Olimpiskais centrs

Paldies

Sponsori
   
Sulge

Laadimine, palun oota ...