lv
et en
Latvijas-Igaunijas
Tiešraide
Basketbola Līga
Izvēlne
Datums Laiks Mājinieki Rezultāti Viesi Arēna Broadcasts
S  15.12.2018 17:00
BK Liepaja
-
Tartu Ülikool
Liepajas Olimpiskais centrs
S  15.12.2018 17:00
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
-
TALTECH
Valga Spordihoone
S  15.12.2018 17:00
BK Ogre
-
AVIS UTILITAS Rapla
Ogres 1. vidusskola
S  15.12.2018 17:00
BK Ventspils
-
Tallinna Kalev/TLÜ
Olimpiskais centrs "Ventspils"
S  15.12.2018 18:00
Betsafe Jurmala
-
Pärnu Sadam
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
Sv 16.12.2018 17:30
Latvijas Universitate
-
VALMIERA GLASS VIA
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
C  20.12.2018 19:00
Pärnu Sadam
-
Jekabpils/SMScredit.lv
Pärnu Spordihall
C  20.12.2018 19:30
VEF Riga
-
BK Ogre
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
S  22.12.2018 16:00
TALTECH
-
Latvijas Universitate
Tallinn, TalTech Spordihoone
S  22.12.2018 17:00
AVIS UTILITAS Rapla
-
Tallinna Kalev/TLÜ
Rapla, Sadolin Spordihoone
S  22.12.2018 17:00
VALMIERA GLASS VIA
-
BK Liepaja
Vidzemes Olimpiskais Centrs
S  22.12.2018 17:00
Tartu Ülikool
-
BK Ventspils
Tartu, TÜ sph
Sv 23.12.2018 16:00
Jekabpils/SMScredit.lv
-
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
Jekabpils sporta nams
T  26.12.2018 17:00
VEF Riga
-
Pärnu Sadam
Daugavas sporta nams
C  27.12.2018 19:00
BC Kalev/Cramo
-
Betsafe Jurmala
Tallinn, T.Soku KK
S  29.12.2018 17:00
BK Ventspils
-
VEF Riga
Olimpiskais centrs "Ventspils"
T  02.01.2019 19:00
VEF Riga
-
Betsafe Jurmala
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
S  05.01.2019 17:30
Latvijas Universitate
-
BK Ventspils
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
S  05.01.2019 18:00
Jekabpils/SMScredit.lv
-
VALMIERA GLASS VIA
Jekabpils sporta nams
Sv 06.01.2019 16:00
TALTECH
-
BC Kalev/Cramo
Tallinn, TalTech Spordihoone
T  09.01.2019 19:00
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
-
AVIS UTILITAS Rapla
Valga Spordihoone
T  09.01.2019 19:00
Betsafe Jurmala
-
BK Liepaja
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
T  09.01.2019 19:00
Pärnu Sadam
-
Latvijas Universitate
Pärnu Spordihall
T  09.01.2019 19:30
BK Ogre
-
Tallinna Kalev/TLÜ
Ogres 1. vidusskola
T  09.01.2019 19:30
VEF Riga
-
BC Kalev/Cramo
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
S  12.01.2019 17:00
TALTECH
-
Tartu Ülikool
Tallinn, TalTech Spordihoone
S  12.01.2019 17:00
VALMIERA GLASS VIA
-
Pärnu Sadam
Vidzemes Olimpiskais Centrs
S  12.01.2019 17:00
BK Ventspils
-
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
Olimpiskais centrs "Ventspils"
S  12.01.2019 18:00
Betsafe Jurmala
-
BK Ogre
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
Sv 13.01.2019 17:00
AVIS UTILITAS Rapla
-
Latvijas Universitate
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sv 13.01.2019 17:00
BK Liepaja
-
Tallinna Kalev/TLÜ
Liepajas Olimpiskais centrs
T  16.01.2019 19:00
BC Kalev/Cramo
-
VALMIERA GLASS VIA
Tallinn, Kalevi Spordihall
T  16.01.2019 19:00
Tartu Ülikool
-
VEF Riga
Tartu, TÜ sph
T  16.01.2019 20:00
Jekabpils/SMScredit.lv
-
Betsafe Jurmala
Jekabpils sporta nams
Pk 18.01.2019 19:00
Pärnu Sadam
-
BK Ogre
Pärnu Spordihall
S  19.01.2019 17:00
BK Ventspils
-
TALTECH
Olimpiskais centrs "Ventspils"
S  19.01.2019 18:00
Betsafe Jurmala
-
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
S  19.01.2019 20:00
Tallinna Kalev/TLÜ
-
Latvijas Universitate
Sõle Spordikeskus
Sv 20.01.2019 17:00
BK Liepaja
-
TALTECH
Liepajas Olimpiskais centrs
O  22.01.2019 18:30
AVIS UTILITAS Rapla
-
VEF Riga
Rapla, Sadolin Spordihoone
T  23.01.2019 19:00
Betsafe Jurmala
-
BC Kalev/Cramo
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
T  23.01.2019 19:00
VALMIERA GLASS VIA
-
Latvijas Universitate
Vidzemes Olimpiskais Centrs
T  23.01.2019 20:00
Tallinna Kalev/TLÜ
-
VEF Riga
Sõle Spordikeskus
C  24.01.2019 20:00
Jekabpils/SMScredit.lv
-
BC Kalev/Cramo
Jekabpils sporta nams
S  26.01.2019 17:00
AVIS UTILITAS Rapla
-
BK Liepaja
Rapla, Sadolin Spordihoone
S  26.01.2019 17:00
BK Ogre
-
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
Ogres 1. vidusskola
S  26.01.2019 17:00
BK Ventspils
-
Jekabpils/SMScredit.lv
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Sv 27.01.2019
Latvijas Universitate
-
Tartu Ülikool
*to be confirmed
Sv 27.01.2019 17:00
VALMIERA GLASS VIA
-
Tallinna Kalev/TLÜ
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Sv 27.01.2019 17:00
Pärnu Sadam
-
BK Liepaja
Pärnu Spordihall
T  30.01.2019 19:00
BC Kalev/Cramo
-
Tartu Ülikool
Tallinn, Kalevi Spordihall
T  30.01.2019 19:00
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
-
VALMIERA GLASS VIA
Valga Spordihoone
T  30.01.2019 19:30
VEF Riga
-
Latvijas Universitate
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
T  30.01.2019 20:00
Jekabpils/SMScredit.lv
-
BK Ogre
Jekabpils sporta nams
C  31.01.2019 19:00
VEF Riga
-
TALTECH
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
S  02.02.2019 17:00
Tartu Ülikool
-
VALMIERA GLASS VIA
Tartu, TÜ sph
S  02.02.2019 17:00
Tallinna Kalev/TLÜ
-
Betsafe Jurmala
Sõle Spordikeskus
S  02.02.2019 17:00
BK Ventspils
-
BK Ogre
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Sv 03.02.2019 16:00
TALTECH
-
AVIS UTILITAS Rapla
Tallinn, TalTech Spordihoone
Sv 03.02.2019 17:00
VEF Riga
-
Jekabpils/SMScredit.lv
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
T  06.02.2019
Tallinna Kalev/TLÜ
-
Tartu Ülikool
*to be confirmed
T  06.02.2019 19:00
BC Kalev/Cramo
-
BK Ogre
Tallinn, Kalevi Spordihall
T  06.02.2019 19:30
BK Liepaja
-
VEF Riga
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
C  07.02.2019 19:00
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
-
BC Kalev/Cramo
Valga Spordihoone
C  07.02.2019 19:00
AVIS UTILITAS Rapla
-
Pärnu Sadam
Rapla, Sadolin Spordihoone
S  09.02.2019 17:00
BK Ogre
-
Tartu Ülikool
Ogres 1. vidusskola
S  09.02.2019 17:00
Tallinna Kalev/TLÜ
-
BK Ventspils
Sõle Spordikeskus
S  09.02.2019 18:00
Betsafe Jurmala
-
TALTECH
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
Sv 10.02.2019 17:00
VALMIERA GLASS VIA
-
AVIS UTILITAS Rapla
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Sv 10.02.2019 17:00
Pärnu Sadam
-
BK Ventspils
Pärnu Spordihall
Sv 10.02.2019 17:00
BK Ogre
-
TALTECH
Ogres 1. vidusskola
Sv 10.02.2019 17:30
Latvijas Universitate
-
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
T  13.02.2019 19:00
BK Ventspils
-
Betsafe Jurmala
Olimpiskais centrs "Ventspils"
T  13.02.2019 19:00
Pärnu Sadam
-
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
Pärnu Spordihall
T  13.02.2019 19:30
BK Liepaja
-
Latvijas Universitate
Liepajas Olimpiskais centrs
C  14.02.2019 19:00
Tartu Ülikool
-
Jekabpils/SMScredit.lv
Tartu, TÜ sph
C  14.02.2019 20:00
Tallinna Kalev/TLÜ
-
AVIS UTILITAS Rapla
Sõle Spordikeskus
O  19.02.2019 19:00
BK Liepaja
-
VALMIERA GLASS VIA
Liepajas Olimpiskais centrs
T  20.02.2019 19:00
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
-
Jekabpils/SMScredit.lv
Valga Spordihoone
S  23.02.2019 16:00
Jekabpils/SMScredit.lv
-
BK Liepaja
Jekabpils sporta nams
T  27.02.2019 19:00
Tartu Ülikool
-
AVIS UTILITAS Rapla
Tartu, TÜ sph
T  27.02.2019 19:00
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
-
VEF Riga
Valga Spordihoone
T  27.02.2019 19:30
BK Ogre
-
Latvijas Universitate
Ogres 1. vidusskola
C  28.02.2019 19:00
BC Kalev/Cramo
-
Tallinna Kalev/TLÜ
Tallinn, Kalevi Spordihall
C  28.02.2019 20:00
Jekabpils/SMScredit.lv
-
VEF Riga
Jekabpils sporta nams
Pk 01.03.2019 19:00
VALMIERA GLASS VIA
-
BK Ventspils
Vidzemes Olimpiskais Centrs
S  02.03.2019 17:00
TALTECH
-
Pärnu Sadam
Tallinn, TalTech Spordihoone
S  02.03.2019 17:00
AVIS UTILITAS Rapla
-
BK Ventspils
Rapla, Sadolin Spordihoone
S  02.03.2019 17:00
Tartu Ülikool
-
BK Liepaja
Tartu, TÜ sph
Sv 03.03.2019
Latvijas Universitate
-
Betsafe Jurmala
*to be confirmed
O  05.03.2019 18:30
AVIS UTILITAS Rapla
-
Jekabpils/SMScredit.lv
Rapla, Sadolin Spordihoone
T  06.03.2019 19:00
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
-
BK Liepaja
Valga Spordihoone
T  06.03.2019 19:00
BC Kalev/Cramo
-
Pärnu Sadam
Tallinn, Kalevi Spordihall
T  06.03.2019 19:00
Betsafe Jurmala
-
VALMIERA GLASS VIA
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
T  06.03.2019 19:30
BK Ogre
-
VEF Riga
Ogres 1. vidusskola
S  09.03.2019 17:00
Tartu Ülikool
-
Pärnu Sadam
Tartu, TÜ sph
S  09.03.2019 17:00
BK Liepaja
-
BK Ogre
Liepajas Olimpiskais centrs
S  09.03.2019 17:00
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
-
Tallinna Kalev/TLÜ
Valga Spordihoone
S  09.03.2019 18:00
Jekabpils/SMScredit.lv
-
BK Ventspils
Jekabpils sporta nams
Sv 10.03.2019 17:30
Latvijas Universitate
-
TALTECH
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
T  13.03.2019 19:00
AVIS UTILITAS Rapla
-
BC Kalev/Cramo
Rapla, Sadolin Spordihoone
T  13.03.2019 19:00
Tartu Ülikool
-
Latvijas Universitate
Tartu, TÜ sph
T  13.03.2019 19:30
VEF Riga
-
VALMIERA GLASS VIA
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
T  13.03.2019 20:00
TALTECH
-
Jekabpils/SMScredit.lv
Tallinn, TalTech Spordihoone
S  16.03.2019 17:00
BK Ventspils
-
BK Liepaja
Olimpiskais centrs "Ventspils"
S  16.03.2019 17:00
Tartu Ülikool
-
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
Tartu, TÜ sph
S  16.03.2019 17:00
AVIS UTILITAS Rapla
-
BK Ogre
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sv 17.03.2019 16:00
Jekabpils/SMScredit.lv
-
Latvijas Universitate
Jekabpils sporta nams
Sv 17.03.2019 17:00
Pärnu Sadam
-
Betsafe Jurmala
Pärnu Spordihall
Sv 17.03.2019 17:00
VALMIERA GLASS VIA
-
TALTECH
Vidzemes Olimpiskais Centrs
O  19.03.2019 19:00
BC Kalev/Cramo
-
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
Tallinn, Kalevi Spordihall
T  20.03.2019 18:30
TALTECH
-
Tallinna Kalev/TLÜ
Tallinn, TalTech Spordihoone
T  20.03.2019 19:30
VEF Riga
-
Tartu Ülikool
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
C  21.03.2019 20:00
Latvijas Universitate
-
BC Kalev/Cramo
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
S  23.03.2019 17:00
BK Ventspils
-
BC Kalev/Cramo
Olimpiskais centrs "Ventspils"
S  23.03.2019 17:00
TALTECH
-
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
Tallinn, TalTech Spordihoone
S  23.03.2019 17:00
BK Ogre
-
VALMIERA GLASS VIA
Ogres 1. vidusskola
S  23.03.2019 18:00
Betsafe Jurmala
-
Tartu Ülikool
Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale
Sv 24.03.2019 17:00
Tallinna Kalev/TLÜ
-
Pärnu Sadam
Sõle Spordikeskus
Sv 24.03.2019 17:00
BK Liepaja
-
BC Kalev/Cramo
Liepajas Olimpiskais centrs
Sv 24.03.2019 17:30
Latvijas Universitate
-
AVIS UTILITAS Rapla
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs

Paldies

Sponsori
   
Sulge

Laadimine, palun oota ...