lv
et en
Latvijas-Igaunijas
Live
Basketbola Līga
Izvēlne
Datums Laiks Mājinieki Rezultāti Viesi Arēna Broadcasts
Sv 17.10.2021 17:00
AVIS UTILITAS RAPLA
-
Rakvere Tarvas
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sv 17.10.2021 18:00
TalTech
-
Tallinna Kalev
Tallinn, TalTech Spordihoone
T  20.10.2021 19:00
BC Kalev/Cramo
-
Latvijas Universitate
Tallinn, Kalevi Spordihall
Pk 22.10.2021 19:00
Rakvere Tarvas
-
BC Kalev/Cramo
Rakvere Spordihall
Pk 22.10.2021 19:00
BK Ventspils
-
TalTech
Olimpiskais centrs "Ventspils"
S  23.10.2021 16:00
Tartu Ülikool Maks & Moorits
-
BK Ogre
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
S  23.10.2021 17:00
Tallinna Kalev
-
VEF RIGA
Nord Cramo Spordihoone
S  23.10.2021 17:00
Latvijas Universitate
-
Pärnu Sadam
Rimi Olimpiskais centrs
S  23.10.2021 18:00
AVIS UTILITAS RAPLA
-
VALMIERA GLASS VIA
Rapla, Sadolin Spordihoone
Sv 24.10.2021 17:00
KK Viimsi/Sportland
-
VEF RIGA
Forus Spordikeskus Viimsi
Sv 24.10.2021 17:00
BK Liepaja
-
TalTech
Liepajas Olimpiskais centrs
Pk 29.10.2021 19:00
BC Kalev/Cramo
-
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Nord Cramo Spordihoone
S  30.10.2021 15:00
BK Ogre
-
Latvijas Universitate
Ogres 1. vidusskola
S  30.10.2021 17:00
BK Liepaja
-
VEF RIGA
Liepajas Olimpiskais centrs
S  30.10.2021 17:00
AVIS UTILITAS RAPLA
-
Tallinna Kalev
Rapla, Sadolin Spordihoone
S  30.10.2021 19:00
VALMIERA GLASS VIA
-
BK Ventspils
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Sv 31.10.2021 17:00
Pärnu Sadam
-
KK Viimsi/Sportland
Pärnu Spordihall
Sv 31.10.2021 19:00
Rakvere Tarvas
-
TalTech
Rakvere Spordihall
Pk 05.11.2021
Tartu Ülikool Maks & Moorits
-
Rakvere Tarvas
*to be confirmed
Pk 05.11.2021 19:00
BK Ventspils
-
Latvijas Universitate
Olimpiskais centrs "Ventspils"
S  06.11.2021
VEF RIGA
-
BK Ogre
Rimi Olimpiskais centrs
S  06.11.2021 17:00
Pärnu Sadam
-
VALMIERA GLASS VIA
Pärnu Spordihall
S  06.11.2021 18:00
Tallinna Kalev
-
BK Liepaja
Nord Cramo Spordihoone
Sv 07.11.2021 17:00
TalTech
-
AVIS UTILITAS RAPLA
Tallinn, TalTech Spordihoone
Sv 07.11.2021 17:00
KK Viimsi/Sportland
-
BK Liepaja
Forus Spordikeskus Viimsi
T  10.11.2021
VEF RIGA
-
Tallinna Kalev
Rimi Olimpiskais centrs
Pk 12.11.2021
AVIS UTILITAS RAPLA
-
BC Kalev/Cramo
*to be confirmed
S  13.11.2021 17:00
BK Ogre
-
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Ogres 1. vidusskola
S  13.11.2021 17:00
KK Viimsi/Sportland
-
Rakvere Tarvas
Forus Spordikeskus Viimsi
S  13.11.2021 18:00
Tallinna Kalev
-
Latvijas Universitate
Nord Cramo Spordihoone
Sv 14.11.2021 17:00
Pärnu Sadam
-
TalTech
Pärnu Spordihall
T  17.11.2021 19:00
Tartu Ülikool Maks & Moorits
-
Pärnu Sadam
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
T  17.11.2021 19:30
Tallinna Kalev
-
BC Kalev/Cramo
Sõle Spordikeskus
Pk 19.11.2021 19:00
Rakvere Tarvas
-
BK Ogre
Rakvere Spordihall
S  20.11.2021
Pärnu Sadam
-
VEF RIGA
Pärnu Spordihall
S  20.11.2021
AVIS UTILITAS RAPLA
-
BK Ventspils
Rapla, Sadolin Spordihoone
S  20.11.2021 17:00
TalTech
-
BC Kalev/Cramo
Tallinn, TalTech Spordihoone
S  20.11.2021 17:00
VALMIERA GLASS VIA
-
KK Viimsi/Sportland
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Sv 21.11.2021 17:00
Latvijas Universitate
-
KK Viimsi/Sportland
Rimi Olimpiskais centrs
T  01.12.2021 19:00
BC Kalev/Cramo
-
Rakvere Tarvas
Tallinn, Kalevi Spordihall
Pk 03.12.2021 19:00
Rakvere Tarvas
-
Tallinna Kalev
Rakvere Spordihall
S  04.12.2021
Pärnu Sadam
-
AVIS UTILITAS RAPLA
Pärnu Spordihall
S  04.12.2021
TalTech
-
KK Viimsi/Sportland
Tallinn, TalTech Spordihoone
S  04.12.2021 17:00
Tartu Ülikool Maks & Moorits
-
VEF RIGA
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
S  04.12.2021 17:00
VALMIERA GLASS VIA
-
BK Ogre
Vidzemes Olimpiskais Centrs
T  08.12.2021
Pärnu Sadam
-
BC Kalev/Cramo
*postponed
T  08.12.2021 19:00
Tartu Ülikool Maks & Moorits
-
AVIS UTILITAS RAPLA
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Pk 10.12.2021
VEF RIGA
-
TalTech
Rimi Olimpiskais centrs
Pk 10.12.2021 19:00
Rakvere Tarvas
-
VALMIERA GLASS VIA
Rakvere Spordihall
S  11.12.2021 17:00
AVIS UTILITAS RAPLA
-
BK Liepaja
Rapla, Sadolin Spordihoone
S  11.12.2021 17:00
BK Ventspils
-
Pärnu Sadam
Olimpiskais centrs "Ventspils"
S  11.12.2021 17:00
BK Ogre
-
Tallinna Kalev
Ogres 1. vidusskola
Sv 12.12.2021 17:00
Latvijas Universitate
-
TalTech
Rimi Olimpiskais centrs
Sv 12.12.2021 17:00
KK Viimsi/Sportland
-
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Forus Spordikeskus Viimsi
T  15.12.2021 19:00
VALMIERA GLASS VIA
-
BC Kalev/Cramo
Vidzemes Olimpiskais Centrs
T  15.12.2021 19:00
Pärnu Sadam
-
Rakvere Tarvas
Pärnu Spordihall
T  15.12.2021 19:30
Tallinna Kalev
-
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Sõle Spordikeskus
S  18.12.2021
VEF RIGA
-
BK Ventspils
Rimi Olimpiskais centrs
S  18.12.2021 17:00
BK Liepaja
-
BK Ogre
Liepajas Olimpiskais centrs
S  18.12.2021 17:00
Latvijas Universitate
-
VALMIERA GLASS VIA
Rimi Olimpiskais centrs
O  21.12.2021 19:00
AVIS UTILITAS RAPLA
-
KK Viimsi/Sportland
Rapla, Sadolin Spordihoone
T  22.12.2021
Pärnu Sadam
-
BK Ogre
Pärnu Spordihall
T  22.12.2021
TalTech
-
Rakvere Tarvas
Tallinn, TalTech Spordihoone
T  22.12.2021 17:00
Latvijas Universitate
-
BK Liepaja
Rimi Olimpiskais centrs
T  22.12.2021 19:00
VALMIERA GLASS VIA
-
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Vidzemes Olimpiskais Centrs
T  22.12.2021 19:30
Tallinna Kalev
-
BK Ventspils
Sõle Spordikeskus
O  28.12.2021
KK Viimsi/Sportland
-
BC Kalev/Cramo
Forus Spordikeskus Viimsi
T  29.12.2021
Tartu Ülikool Maks & Moorits
-
BC Kalev/Cramo
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
T  29.12.2021
VEF RIGA
-
VALMIERA GLASS VIA
Rimi Olimpiskais centrs
T  29.12.2021 19:30
Tallinna Kalev
-
Pärnu Sadam
Sõle Spordikeskus
C  30.12.2021
BK Ventspils
-
BK Liepaja
Olimpiskais centrs "Ventspils"
C  30.12.2021 19:00
AVIS UTILITAS RAPLA
-
TalTech
Rapla, Sadolin Spordihoone
O  04.01.2022
BK Ventspils
-
VALMIERA GLASS VIA
Olimpiskais centrs "Ventspils"
T  05.01.2022 19:00
BK Ogre
-
Rakvere Tarvas
Ogres 1. vidusskola
S  08.01.2022 17:00
Latvijas Universitate
-
VEF RIGA
Rimi Olimpiskais centrs
S  08.01.2022 17:00
Tartu Ülikool Maks & Moorits
-
BK Ventspils
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
S  08.01.2022 19:00
Rakvere Tarvas
-
BK Liepaja
Rakvere Spordihall
Sv 09.01.2022
Pärnu Sadam
-
Tallinna Kalev
*to be confirmed
Sv 09.01.2022 17:00
VALMIERA GLASS VIA
-
AVIS UTILITAS RAPLA
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Sv 09.01.2022 17:00
KK Viimsi/Sportland
-
TalTech
Forus Spordikeskus Viimsi
O  11.01.2022 19:00
AVIS UTILITAS RAPLA
-
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Rapla, Sadolin Spordihoone
T  12.01.2022
TalTech
-
Latvijas Universitate
Tallinn, TalTech Spordihoone
T  12.01.2022
Rakvere Tarvas
-
KK Viimsi/Sportland
Rakvere Spordihall
T  12.01.2022 19:00
BK Ogre
-
BK Liepaja
Ogres 1. vidusskola
Pk 14.01.2022 19:00
BK Ventspils
-
BC Kalev/Cramo
Olimpiskais centrs "Ventspils"
S  15.01.2022
VEF RIGA
-
Rakvere Tarvas
Rimi Olimpiskais centrs
S  15.01.2022
Tartu Ülikool Maks & Moorits
-
VALMIERA GLASS VIA
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
S  15.01.2022 17:00
BK Liepaja
-
BC Kalev/Cramo
Liepajas Olimpiskais centrs
S  15.01.2022 17:00
TalTech
-
Pärnu Sadam
Tallinn, TalTech Spordihoone
Sv 16.01.2022 17:00
Latvijas Universitate
-
BK Ogre
Rimi Olimpiskais centrs
Sv 16.01.2022 17:00
Tallinna Kalev
-
AVIS UTILITAS RAPLA
Sõle Spordikeskus
T  19.01.2022 19:00
BC Kalev/Cramo
-
Tallinna Kalev
Tallinn, Kalevi Spordihall
Pk 21.01.2022 19:00
Rakvere Tarvas
-
Latvijas Universitate
Rakvere Spordihall
Pk 21.01.2022 19:00
BK Ventspils
-
KK Viimsi/Sportland
Olimpiskais centrs "Ventspils"
S  22.01.2022
AVIS UTILITAS RAPLA
-
VEF RIGA
Rapla, Sadolin Spordihoone
S  22.01.2022 17:00
BK Liepaja
-
KK Viimsi/Sportland
Liepajas Olimpiskais centrs
S  22.01.2022 17:00
Pärnu Sadam
-
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Pärnu Spordihall
S  22.01.2022 17:00
BK Ogre
-
TalTech
Ogres 1. vidusskola
S  22.01.2022 17:00
VALMIERA GLASS VIA
-
Tallinna Kalev
Vidzemes Olimpiskais Centrs
T  26.01.2022 19:00
VALMIERA GLASS VIA
-
BK Liepaja
Vidzemes Olimpiskais Centrs
T  26.01.2022 19:00
BK Ogre
-
BK Ventspils
Ogres 1. vidusskola
T  26.01.2022 19:00
TalTech
-
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Tallinn, TalTech Spordihoone
C  27.01.2022 19:00
BC Kalev/Cramo
-
Pärnu Sadam
Tallinn, Kalevi Spordihall
S  29.01.2022 17:00
AVIS UTILITAS RAPLA
-
Pärnu Sadam
Rapla, Sadolin Spordihoone
S  29.01.2022 18:00
Tallinna Kalev
-
Rakvere Tarvas
Nord Cramo Spordihoone
Sv 30.01.2022 17:00
KK Viimsi/Sportland
-
Latvijas Universitate
Forus Spordikeskus Viimsi
T  02.02.2022
BC Kalev/Cramo
-
BK Liepaja
Tallinn, Kalevi Spordihall
T  02.02.2022
Pärnu Sadam
-
Latvijas Universitate
Pärnu Spordihall
T  02.02.2022
TalTech
-
BK Ventspils
Tallinn, TalTech Spordihoone
Pk 04.02.2022
Tartu Ülikool Maks & Moorits
-
Tallinna Kalev
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Pk 04.02.2022 19:00
Rakvere Tarvas
-
AVIS UTILITAS RAPLA
Rakvere Spordihall
S  05.02.2022
VEF RIGA
-
BK Liepaja
Rimi Olimpiskais centrs
S  05.02.2022 17:00
KK Viimsi/Sportland
-
BK Ogre
Forus Spordikeskus Viimsi
S  05.02.2022 17:00
Latvijas Universitate
-
BK Ventspils
Rimi Olimpiskais centrs
Sv 06.02.2022 17:00
VALMIERA GLASS VIA
-
TalTech
Vidzemes Olimpiskais Centrs
T  09.02.2022
Pärnu Sadam
-
BK Ventspils
Pärnu Spordihall
T  09.02.2022
Tartu Ülikool Maks & Moorits
-
Latvijas Universitate
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
C  10.02.2022 19:00
BC Kalev/Cramo
-
AVIS UTILITAS RAPLA
Tallinn, Kalevi Spordihall
Pk 11.02.2022 19:00
Rakvere Tarvas
-
VEF RIGA
Rakvere Spordihall
S  12.02.2022
TalTech
-
VEF RIGA
Tallinn, TalTech Spordihoone
S  12.02.2022 17:00
BK Liepaja
-
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Liepajas Olimpiskais centrs
S  12.02.2022 17:00
Tallinna Kalev
-
BK Ogre
Nord Cramo Spordihoone
Sv 13.02.2022
BK Ventspils
-
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Sv 13.02.2022 17:00
KK Viimsi/Sportland
-
VALMIERA GLASS VIA
Forus Spordikeskus Viimsi
Sv 13.02.2022 17:00
Latvijas Universitate
-
AVIS UTILITAS RAPLA
Rimi Olimpiskais centrs
T  16.02.2022 18:30
BK Liepaja
-
BK Ventspils
Liepajas Olimpiskais centrs
T  16.02.2022 19:00
BC Kalev/Cramo
-
VEF RIGA
Tallinn, Kalevi Spordihall
T  16.02.2022 19:00
BK Ogre
-
Pärnu Sadam
Ogres 1. vidusskola
Pk 18.02.2022 19:00
Rakvere Tarvas
-
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Rakvere Spordihall
S  19.02.2022
TalTech
-
BK Liepaja
Tallinn, TalTech Spordihoone
S  19.02.2022
AVIS UTILITAS RAPLA
-
BK Ogre
Rapla, Sadolin Spordihoone
S  19.02.2022 17:00
Latvijas Universitate
-
BC Kalev/Cramo
Rimi Olimpiskais centrs
Sv 20.02.2022
BK Ventspils
-
VEF RIGA
Olimpiskais centrs "Ventspils"
Sv 20.02.2022 17:00
VALMIERA GLASS VIA
-
Pärnu Sadam
Vidzemes Olimpiskais Centrs
Sv 20.02.2022 17:00
Tallinna Kalev
-
KK Viimsi/Sportland
Sõle Spordikeskus
T  02.03.2022
VEF RIGA
-
Latvijas Universitate
Rimi Olimpiskais centrs
T  02.03.2022 19:00
Rakvere Tarvas
-
BK Ventspils
Rakvere Spordihall
C  03.03.2022 19:00
BC Kalev/Cramo
-
BK Ventspils
Tallinn, Kalevi Spordihall
S  05.03.2022 17:00
BK Ogre
-
VEF RIGA
Ogres 1. vidusskola
S  05.03.2022 17:00
BK Liepaja
-
Pärnu Sadam
Liepajas Olimpiskais centrs
S  05.03.2022 17:00
VALMIERA GLASS VIA
-
Rakvere Tarvas
Vidzemes Olimpiskais Centrs
S  05.03.2022 17:00
Tartu Ülikool Maks & Moorits
-
TalTech
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Sv 06.03.2022 17:00
Latvijas Universitate
-
Tallinna Kalev
Rimi Olimpiskais centrs
Sv 06.03.2022 17:00
KK Viimsi/Sportland
-
AVIS UTILITAS RAPLA
Forus Spordikeskus Viimsi
T  09.03.2022
BC Kalev/Cramo
-
VALMIERA GLASS VIA
Tallinn, Kalevi Spordihall
T  09.03.2022
Tartu Ülikool Maks & Moorits
-
BK Liepaja
Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Pk 11.03.2022
VEF RIGA
-
KK Viimsi/Sportland
Rimi Olimpiskais centrs
Pk 11.03.2022 19:00
Rakvere Tarvas
-
Pärnu Sadam
Rakvere Spordihall
Pk 11.03.2022 19:00
BK Ventspils
-
AVIS UTILITAS RAPLA
Olimpiskais centrs "Ventspils"
S  12.03.2022 17:00
VALMIERA GLASS VIA
-
Latvijas Universitate
Vidzemes Olimpiskais Centrs
S  12.03.2022 17:00
BK Ogre
-
KK Viimsi/Sportland
Ogres 1. vidusskola
S  12.03.2022 17:00
BK Liepaja
-
AVIS UTILITAS RAPLA
Liepajas Olimpiskais centrs
S  12.03.2022 18:00
Tallinna Kalev
-
TalTech
Nord Cramo Spordihoone
T  16.03.2022 19:00
BC Kalev/Cramo
-
TalTech
Tallinn, Kalevi Spordihall
T  16.03.2022 19:00
BK Ogre
-
VALMIERA GLASS VIA
Ogres 1. vidusskola
Pk 18.03.2022 19:00
BK Ventspils
-
Tallinna Kalev
Olimpiskais centrs "Ventspils"
S  19.03.2022
VEF RIGA
-
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Rimi Olimpiskais centrs
S  19.03.2022
AVIS UTILITAS RAPLA
-
Latvijas Universitate
Rapla, Sadolin Spordihoone
S  19.03.2022 17:00
BC Kalev/Cramo
-
BK Ogre
Tallinn, Kalevi Spordihall
S  19.03.2022 17:00
BK Liepaja
-
Tallinna Kalev
Liepajas Olimpiskais centrs
Sv 20.03.2022 17:00
KK Viimsi/Sportland
-
Pärnu Sadam
Forus Spordikeskus Viimsi

Paldies

Sponsori
   
Sulge

Laadimine, palun oota ...